Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azon, hogyan lehetne változtat...

Azon, hogyan lehetne változtatni, hogy 20 felett ne kezeljenek kisgyerekként?

Figyelt kérdés

Ma is itthon vagyok, erre megy, hogy "fogd be a szádat, te gyerek vagy".

Úgy is kezelnek.


2018. júl. 1. 11:53
 1/7 anonim válasza:
100%

Otthon mindig gyerek leszel.

A legtöbb amit tehetsz, hogy próbálsz komolyan, felnőtt módjára viselkedni.

2018. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

El lehet költözni 😃

Sajnálom. Én szüleim sem túl támogatók semmiben. Nagyon irogylem azokat, akiknek jó szüleik vannak.

2018. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Hol van az az "itthon" ? A te saját házadban,vagy a szüleid tulajdonában laksz? Mert amíg náluk laksz az ő kenyerüket eszed addig csak egy eltartott gyerek vagy. Majd ha lesz saját tulajdonod ,és saját vackod ahol meghúzódsz ,lehet beszélni felnőttségről.
2018. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az itthon, a szülőház, mikor hazajövök látogatóba.


Igen??????!!!!! Amíg az én házamban laksz, elég idióta felfogás...

2018. júl. 1. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Nekem is papolnak sokszor, de ha felnőttként viselkedsz, idővel felnőttként bánnak veled.

Hiába parancsolgatnak nekem, adnak tanácsokat, vagy figyelmen kívül hagyom, vagy kioktatom őket.


"Igen??????!!!!! Amíg az én házamban laksz, elég idióta felfogás..."


De az írásodból eléggé üvölt, hogy tényleg egy gyerek vagy, nem véletlen bánnak így veled.

Nem érveltél, nem írtál le semmi érdemleges gondolatot, csak lefikázol egy felfogást mert téged kikészítenek.

Azt sem tudod mi értelme annak a felfogásnak, csak indok nélkül szidtad.

Méghozzá ezt nekünk írtad hogy mennyire idióta felfogás, aminek végképp nincs értelme.


Egy gyerek vagy.

2018. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is idióta felfogás, mert jellemzően azok élnek otthon 20 felett, akik egyetemre járnak, ezért teljes állásban dolgozni nem tudnak, és párjuk sincsen, akikkel össze tudnának bútorozni. Ettől még nyilván segíthetnek a szüleiknek olyan módon, hogy beleadnak a kasszába/keresnek valamennyit diákmunkával, és azt magukra költik, illetve beszállnak a házi munkába, eltakarítanak saját maguk után. Most egy ilyen embernél miért felnőttebb az, aki ugyanannyi idősen albérletben él, mert beérte egy érettségivel, esetleg szakmával, vagy pl. be tudott nyomulni a nála 5-10 évvel öregebb pasija házába (mert az általam ismert nem otthon élő "felnőtt nőkkel" ez a helyzet)? Ez konkrétan semennyiben nem befolyásolja az élethez való hozzáállást, céljai, tervei, érett gondolatai, saját értékrendje, kiforrott személyisége annak is lehet, aki még nem hagyta el a szülői házat.
2018. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, egyetem mellett nem tudtunk albérletet fizetni, plusz rezsit, meg idő és pénz pocsékolás lett volna a félóra busz/vonat helyett.
2018. júl. 1. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!