Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki kizárt az életéből,...

Ha valaki kizárt az életéből, akkor van esély, hogy idővel visszaenged?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit csináltál, hogy kizárt az életéből?
2018. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Attól is függ,miért zárt ki.
2018. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Esély mindig van. De arra is, hogy nem.
2018. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mit követtél el. Nyilván volt valami oka.
2018. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy félreértés történt. Azt hitte, hogy követtem és megfigyeltem, pedig csak véletlenül voltunk ugyanakkor ugyanazon a helyen. Ez lassan fél éve volt. Akkor letiltott fb-n. Próbáltam megbeszélni vele, de mereven ragaszkodott az ő álláspontjához és csak annyit értem el, hogy ordítozott velem sok ember előtt megalázva. Azóta meg szóba sem állt velem.
2018. júl. 2. 23:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez azért kicsit fura.
2018. júl. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy,de ilyen emberrel ne akard elfogadtatni magad.Ha valahogy el tudod érni,közöld vele,nagyon rosszul esett,hogy kiabált veled és megalázott mások előtt alaptalanul.Épp ezért,nincs szükséged a társaságára.Fontos,hogy a saját érzéseiddel ő is tisztában legyen,hogy mit okozott neked.Ha esetleg véletlenül találkoztok,még csak ne is köszönj neki.
2018. júl. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nehéz helyzet, mert úgy tűnik tényleg nem ad lehetőséget arra, hogy megmagyarázd. Viszont ha ennyire kiakadt, ilyen alaptalanul, akkor felmerülhet benned a kérdés, hogy vajon bízott-e benned igazán? Ha bízott volna, nem csinál ilyet és megengedi, hogy elmondd, mi történt. Régebben is volt olyan, hogy összefutottatok valahol és azt hitte, követed? Mert lehet, hogy betelt nála a pohár, miközben rosszul gondolta és ezért nem beszél veled.
2018. júl. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!