Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem lehet rám számítani,...

Nem lehet rám számítani, felelőtlen vagyok? Mindezt azért mert ittam egy sört?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint nem lehet rám számítani. Meg volt beszélve, hogy megyünk este pakolni egyik házból a másikba.


Mindezt elfelejtettem. Jött az esti meccs én meg ittam egy fél citromos sört. Mondtam, hogy most bizony autóba nem ülök, két hét múlva kezdem a C jogsit a B-t tőlem el nem veszik.


Itt a legnagyobb baj az ,hogy Anyukám most haragszik rám mert megbeszélt volt a cuccolás ugyanakkor én szinte soha nem iszok alkoholt, csak ha "tisztító kúrát " tartok havonta egyszer akkor is egy 2%-os citromos sör társaságába.


Tudom, hogy nem árt meg, előbb érzem meg a dianás cukrot mint a citromos sört. De ügye zéró tolerancia van.


Nagyon lelkiismeretes vagyok.


Ti mit tettetek volna a helyembe? Rossz ember lennék?


2018. júl. 2. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
A legnagyobb bűn, amit elkővettél az a citromos sör volt. Minden más megbocsátható! :D
2018. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De pont most... ezen nem tudom túltenni magam.
2018. júl. 2. 20:58
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Egy fél citromos sör olyan hamar kimegy, hogy valószínűleg a meccs cégére már semmi hatása, és talán a kimutatása sem lett volna lehetséges.
2018. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%
Mond neki, hogy elfelejtetted, emiatt ne haragudjon rád. Feloldozlak bűneid aló! Állj fel, köpj a magasba és állj alá! Ne mardosd magad emiatt.
2018. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szerintem simán hívd fel anyudat és beszéljetek meg az szinte mindig segít. ;)
2018. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem mertem kockáztatni. Félek , hogy baleset lesz és azon meg végképp nem tenném túl magam, azzal el is intéztem volna magam életem végéig.
2018. júl. 2. 21:03
 7/13 A kérdező kommentje:
Dühös rám és elment egyedül, azt mondta maradjak és ne szóljak hozzá egy darabig.
2018. júl. 2. 21:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Figyelj. Az elmúlt időszakban orrba-szájba szondáztattak a rendőrök. Felelős döntést hoztàl és kegyen ennyi elég. Ha meg valami apróság balesetet okozol, akkor az “alkohol” a baj. Jól tetted, hogy nem mentél sehova.
2018. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
De hogy lehet elfelejteni, hogy elígérkeztél segíteni? Emiatt dühös rád. nem azért mert sör után már nem akartál vezetni. Több ember számított rád, te meg otthon tévézgetsz - ez tényleg elég felelőtlen dolog.
2018. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Aki képes citromos sört inni, az más aljasságra is képes. Lekvárt főz a cefrének valóból, nőket molesztál, stb.


Viccet félretéve: nem a sör miatt hatagszik, hanem mert meg volt beszélve, mégsem számíthatott rád. Ez nagyon kiábrándító.

2018. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!