Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kezdek nagyon sötéten tekinten...

Kezdek nagyon sötéten tekinteni az emberekre, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy a munkámból adódóan nagyon sok emberrel kell beszélnem nap mint nap (recepciósként dolgozom)

és mivel emiatt sokszor a legrosszabb oldalukat látom kezd egy kicsit ember-undorom lenni.

Tanácsot szeretnék kérni azoktól akik hasonló helyzetben vannak, hogy lehet ezt kezelni, mit lehet tenni ellene.

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. júl. 2. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Recepciósként nem dolgoztam de pénztárosként igen, egyszerűen el kell fogadni hogy nem minden ember megy oda jó kedvel (ez különösen igaz ha mondjuk NAV-nál vagy valami hasonlónál vagy recepciós) és sok esetben az egyébként jó emberek is bunkók lehetnek ha idegesek, meg kell tanulnod elfogadni hogy ők valószínűleg nem a legjobb idegállapotukban beszélnek veled és ezt neked kezelned kell, a legegyszerűbb ha belátod hogy nem veled van bajuk hanem a saját problémájukkal és te pont útba estél, ha bunkók akkor a kellemetlen részeket elengeded a füled mellett, ha pedig erre képtelen vagy akkor lehetséges hogy érdemesebb olyan munkakört választanod ahol ritkábban találkozol emberekkel.
2018. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Más területre való átnyergelés.
2018. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is recepciós vagyok, úgy érzem, érik a váltás. Engem főként az előítéletek zavarnak (aki recepciós, biztos nem túl okos és hasonlók), meg a gyakori szexista megnyilvánulások, esetleg azok a férfiak, akik azt gondolják, csak rájuk mosolygok így. Én kifejezetten rosszul érzem magam ebben a környezetben, és egyre több a negatív megjegyzés a fejemben, ami miatt már érzem, hogy rohad a kisugárzásom. Mosolygok és nem szájalok, már csak azért se, mert nincs energiám feszültséget kelteni, és amúgy is túl jólelkű vagyok, hogy leálljak ilyen embertípusokkal (szerintem hiábavaló lenne), de hazafelé kb eltemetem magam, amiért megint félrenyúltam egy állással...


Amikor már azt érzed, rámegy a munka a hangulatodra, váltani kell, mert a hangulatod viszont az egészségedre fog rámenni.

2018. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el az Uj szovetseğet.
2018. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2018. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!