Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mosolygok emberekre...

Miért mosolygok emberekre akaratlanul?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy ismerem, vagy nem, egyszerűen egyfolytában mosolygok, ha felveszem valakivel a szemkontaktust. Sok srác ezt amolyan jelzésképp veszi, de miért? Azt hiszik közeledni akarok, a lányok meg hogy kétszínű vagyok. Pedig nem direkt csinálom. Aztán ha az utcán szembejön velem egy idegen, és sokáig a szemembe néz, már mosolygok, mint a vadalma. Senki ilyet nem ismerek, velem van a baj? Túl nyitott lennék?

2018. máj. 6. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak nekem alacsony az önbizalmam és akkor szoktam, ha zavarbajövök.
2018. máj. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sose nyomjá' full kretént!
2018. máj. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van, akinél ez ösztönös. Mondjuk éjszaka valami durvább helyen furcsa lehet a mosoly... :D

A srácok meg azért gondolják, hogy akarsz valamit, mert rengeteg idióta lány hangoztatja, hogy a mosoly valami csodajel.

2018. máj. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok a reflexeim megmutatták :D
2018. máj. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megfelelési kényszer(?)
2018. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Önvédelemből. Ha pszichikai szemszögből nézzük, akkor ez azt jelenti, hogy félek, ezért próbálom mindenkinek azt mutatni hogy kedvelem, nincs oka bántani engem, hisz nincs semmi rosszindulat bennem senki felé, mégcsak véletlenül sem! Így sokkal kevesebb a valószínűsége hogy durván szól bárki is hozzád, hisz rámosolygtál, ami egy pozitív üzenet mindenképp.
2018. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!