Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan embert, aki...

Ismertek olyan embert, aki semmire nem vitte és állandóan siránkozik?

Figyelt kérdés

Én ismerek néhányat, állandóan szidják az átlag embereket, hogy nekik milyen könnyű meg hogy szerencsések az emberek, hogy van autójuk meg ilyesmi.

Meg olyanokat mondanak amikor valaki megy nyaralni mondjuk, hogy "akinek jól megy..." meg ilyenek.


2018. júl. 2. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, anyósom pont ilyen...
2018. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Teli van ilyennel az ország. És nem azon fáradozik, hogy a saját életén javítson, hanem másokra irigykedik.
2018. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Te vagy az verebi?
2018. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, több ilyen is van körülöttem.
2018. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sógor-jelöltem.

Mikor megtudta, hogy bátyám és a felesége örökségből ÉS spórolt pénzből vettek házat, rávágta hogy "hát úgy könnyű" (ismeri bátyámat). Persze ő fél évvel később egy komplett házat örökölt az egyik nagyszülő halála után (ez már teljesen rendben van), amit csak felújítani kéne, de így is megy a rinya hogy milyen drága minden, ő mekkora terhet vett a nyakába, nem kellett volna, stb. 30 éves, és itt tart, hogy minek kapta meg a házat, csak a gond van vele, inkább lakna még otthon x évet...

2018. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Többet, mint kellene...
2018. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Szerencsére megszabadultam a többségtől, de azért fel-fel bukkanak. :) Nem tudod elkerülni a típust, de tudod minimalizálni. Nyugodtan adj az ilyenekre őszinte választ, nem vagy köteles mosolyogni, amíg cikiznek, mert jó vagy valamiben.


Az alábbiakat már adtam válaszként:


- De szerencsés vagy, hogy ilyen vékony vagy.

- Igen, valóban nagy szerencse, hogy heti 4-szer edzek.


Egyetemi csoporttárs:

- Olyan szerencsés vagy, hogy volt lehetőséged kijutni egy nyárra Amerikába.

- Igen, valóban nagy szerencse, hogy egész évben tele volt plakátolva az egyetem 3 féle amerikai diákmunkával.


- Olyan szerencsés vagy, hogy ilyen jó helyen dolgozol.

- Ugye tudod, hogy te is tanulhatnál programozni estin?


Elsőre lehet, hogy keménynek hangzanak, de aki csak panaszkodni akar az legalább nem áll velem többet szóba. Pozitívumként pedig vannak ismerőseim, akiknek segített, hogy ez nem szerencse, hanem ők is elérhetik. Két csaj is kiment következő évben külföldi diákmunkára azok közül akiknek ezt mondtam, egy pedig elkezdte az egyetemet és már csak pár tárgy van neki hátra :)

2018. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt a GY-n is sok ilyen ember van.

Pl. Az eddigi vàlaszt adók között is.

Alap emberi tulajdonsàg az irigysèg,màsik megszólàsa,kibeszèlèse ès mèg folytathatnàm.

Az itt vàlaszt adók között is vannak olynok,akiknek van rossz tulajdonsàga csak ezt ők nem akarjàk èszrevenni önmagukon vagy elfelejtik.


Èn sem vagyok tökèletes.

Vannak hibàim.

De neked is kèrdező biztosan van rossz tulajdonsàgod.

Csak nèzz magadba ès legyèl őszinte ès írd le ide a GYK oldalàra.


Írtad,hogy van autójuk.

Van.

De milyen a magyar?

Van autód ès ràadàsul suzuki?

Az nem autó!

Van autód,de öreg?

Az nem autó!

Van autód,de megmutatja a màsik az autópàlyàn,hogy az ő kocsija gyorsabb ès tolni kezd tèged nert szerinte cammogsz előtte 130-km megengedett sebessèggel.

Tapasztalatból írom,mert összehozott a sors ilyen emberekkel.

2018. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

⛈☈

😭😢

2018. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy azt nem értem az ilyen emberekkel. Hogy ha irigyek legalább ne adnák a másik tudtára, hiszen akiről tudom hogy irigy rám azt csak még szánalmasabbnak gondolom :D ez nem jut eszükbe? Vagy azt hiszik ezekkel az akinek jól megy szövegekkel megbántanak? :D hát tévednek, inkább csak leleplezik magukat.
2018. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!