Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesen érezted azt, hogy...

Hány évesen érezted azt, hogy már nem "áll előtted az egész élet"?

Figyelt kérdés
Tiniként, fiatal felnőttkent nekem mindig ezt mondták, most már egyre ritkábban. 26 vagyok, de úgy érzem elrohan az idő, hogy már nem vagyok az a kis fiatal, aki még megválthatja a világot, "mert előtte az élet". És ez rossz érzés. Ti mikor éreztetek így?
2018. júl. 3. 07:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt rendszerint azok érzik, akik nem ott tartanak az életben, ahol tartani akarnak, vagy nem azt csinálják, amire igazán vágynának. Most 20 vagyok, fiatalnak érzem magam, de van bennem némi szorongás is, amiért azt látom, hogy egyre több elvárás jön, aminek nem vagyok képes, és talán nem is szeretnék megfelelni. Plusz egyszer meghalok, és minden egyes nappal, perccel közelebb kerülök ahhoz a pillanathoz.
2018. júl. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26-27 éves koromtól. Azóta úgy érzem, hogy zsákutcába fut az életem, elmennek/elmentek mellettem a lehetőségek. Normális család már nem lesz, egészség is egyre kevésbé.
2018. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
26
2018. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kb. a 20. életévemtől éreztem, hogy ez az élet nem fog nekem kedvezni.
2018. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
kb. 33 éves koromig bíztam abban hogy a jövőben, jövedelmező munkám vagy vállalkozásom lesz, bejárom a világot. Valójában legtávolabb Londonba, Rodoszra és Bulgáriába jutottam el, a munkáimról pedig jobb nem is beszélni. Manapság azon rugózok, hogyan tudnám csökkenteni az amúgy sem jelentős megélhetési költségeinket ugyanis a jövedelemnövelés nagyon nem megy. Feleségem, kis gyerekeim nélkül már feladtam volna. 48 F
2018. júl. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!