Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne essek...

Mit tegyek, hogy ne essek depresszióba?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete betegen fekszem itthon. Fel vagyok dagadva, erre még rátesznek a szüleim is egy lapáttal, hogy kellett volna menjek jogsira vizsgázni, de nem tudtam, most minden csúszik. S ha ez nem lenne még elég ahhoz képest, hogy előtte milyen barna voltam, tisztán ki vagyok fakulva, utálom a fehér színemet, de se napozni se szoliba nem tudok menni, egész nap pizsamában vagyok, csúnyának látom magamat... és persze elmenni se tudok sehova, mert csúnya a megjelenésem is.
2018. júl. 3. 10:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor köszönöm szépen a semmit. Ez az oldal tudtommal arra szolgál, hogy segítsenek. De látom ez sok ember képességeit meghaladja. Semmi baj, nem a ti hibátok.
2018. júl. 3. 10:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van az első kettőnek, sajnálom. Bárcsak nekem is ilyen problémáim lennének. :'( Irigyellek.
2018. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem tudok felkelni, mivel annyira rosszul vagyok. Idióta!
2018. júl. 3. 11:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz elmenni szoliba? A rákos kisgyerekek meg az életükért küzdenek a kórházakban, és mosolyogni próbálnak. Szégyelld magad!
2018. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

és még én vagyok az idióta, mert te rinyálsz itt azért, mert nem tudsz szolizni :D

ostoba kislány :D

2018. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek itt funkcionális analfabéták. Nem tudják megérteni a szöveget kiragadnak valamit és azon rágódnak csak. Valóban nem egészséges a szoli de semmi közük hozzá mit csinálsz. Milyen betegség ez pontosan?? Rossz lehet hogy egész nap nem bírsz felkelni se.
2018. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mekkora gondod van!

Két nagy műtéten vagyok túl, rákom van.

Mégsem hisztizek itt!

Majd elmész szoliba, ha jobban leszel.

Hidd el, nem fognak kinézni a fehér bőröd miatt, és létezni fognak szoláriumok akkor is, amikor jobban leszel.

2018. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással csak a depressziót tudjuk kívánni neked 😃 változtass már a gondolkodásmódodon!
2018. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!