Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit tudtok tenni az idióta,...

Ti mit tudtok tenni az idióta, rosszindulatú emberek, rokonok ellen?

Figyelt kérdés
Amióta terhes vagyok, meg inkább próbálom letojni a rosszindulatú rokonokat, kerülni a stresszt, de egyszerűen nem mindig sikerül sajnos. Ti hogy tudtatok nyugodtak maradni a terhesség idején, és lesz.rni minden olyan embert, aki csak idegesít? Utólag mindig rajongók, hogy kár értük, de akkor nem tudok nyugodt maradni. Tudom, a kérdésem elég tág, de inkább csak altalanossagban szeretnék erről beszélni.
2018. márc. 9. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én lecsökkentettem az ilyen emberekkel a beszélgetéseket..Csak a nagyon muszáj dolgokat mondtam el, amúgy nem foglalkoztam velük. De ennek ellenére azért sok dolog rosszul esett.
2018. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom, de én ezt nem tapasztaltam, pedig kis vidéki faluban élünk. Senki nem volt rosszindulatú, sem idióta. Viszont ha a te környezetedben van ilyen, hát került el jó messziről, illetve egyik füleden be, a másikon ki.
2018. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fuu, hát segíteni nem tudok, de ugyanebben a cipőben járok. Eddig én azt csináltam h nem szóltam hozzá senkihez se. Szerintem ez után már nem is fogok.
2018. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még nem vagyok terhes, de már tervezzük a babát és előlre félek az ilyen helyzetektől, mert egyikünk családja sem semmi. Főleg páromé nem. Gyakorlatilag minden szar, amit csinálunk, páromat szidják, mint a bokrot. Ha megtudják hogy gyerekünk lesz, még azt is el tudom képzelni, hogy verekedés lesz.


Volt már rá példa, akkor épp a kutyáját uszította páromra az egyik "kedves" mostohatesó szórakozásból már a sokadik alkalommal. De ugyan ez az ember majdnem nekem jött, mert rosszul tudtuk apósom szülinapját és mikor mondta, hogy tegnap volt akkor mondtam, hogy majd ma felhívjuk, erre nekem áll emelt hangon kötekedni, meg lökdösni a széket hosszú káromkodások mellett. (Az illető már elmúlt 30, az anyjával (illetve apósom nyakán) él, pedig kapott egy házat, kocsit, de még így sem boldogul, eddig egy értelmes kapcsolata nem volt, mert senki nem marad meg mellette, vásárolni sem tud egyedül rendesen olyan életképtelen mégis ő az isten a családban. Mi meg már nemsokára házasok vagyunk, 18 éves korunk óta együtt, önállóan élünk minden szülői segítség nékül, már ez miatt is volt balhé, mert szerinte mi vagyunk a hülyék meg költözéskor is nekünk állt kötekedni. A gyerekvállalást alapból lenézi, gyerekeket utálja, nőket cselédnek nézi. Szóval sajnos 100%, hogy lesz majd balhé ha megtudják és nagyon félek, hogy emiatt lesz gond. Szerencsére nem igazán találkozunk velük, de én ezekből azt is kinézem, hogy átjönnek balhézni. (Ha emlékeznek egyáltalán, hogy hol lakunk.)


És akkor ott van még az én családom, akik nem bírják elviselni, ha valami nem úgy történik, ahogy akarják. Már most gyámüggyel fenyegetőznek, ha feljön a gyerek téma, mert lakásban van a kutyánk és ha így lesz gyerekünk akkor elvetetik tőlünk. Párom vér szerinti anyja, meg abortusz párti. Ha előjön az unoka téma, rögtön ezzel jön, hogy ne legyünk hülyék, ő is megbánta, hogy nem ment el. (Igen, itt páromra gondolt.)


Nagyon minimálisan tartjuk csak a kapcsolatot, de előbb utóbb úgyis megtudják majd és akkor lesz balhé rendesen.


Mi igyekszünk minimalizálni a kapcsolatot már most, hogy terhesség alatt, gyerek mellett már ne kelljen velük foglalkozni, de ahogy őket ismerem, ez nem lesz ilyen egyszerű.


(Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett.)

2018. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!