Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki ha szőrösebb vagyok a...

Ciki ha szőrösebb vagyok a korombelieknél?

Figyelt kérdés
A lábam túlságosan szőrösebb mint a korombeliek nagy részének.Félek rovidnadrágot húzni,mert félek hogy kinevetnek/megjegyzéseket tesznek...Szerintetek mit tegyek?Vállaljam fel magam így,vagy próbáljak valahogy változtatni ezen???

2018. júl. 6. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

Ha az arcod nem borotválod, akkor mindegy, milyen szőrös vagy, de egy frissen borotváld arc egy szőrös mellkassal és hónaljkutyákkal kombinálva nagyon kétszínű dolog.

A lábad miatt viszont ne aggódj, az a karral együtt kiesik a szabály alól.

2018. júl. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
És ha ciki, akkior mit teszel? Mégis mit változtatnál a genetikán?
2018. júl. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
#2 Leborotválná, baz+ Válaszolj a kérdésre, ne tegyél fel még egyet...
2018. júl. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerinted ki nézi??

Engem.pont nem érdekelne. Nyugodtan vegyél rövidnacit

2018. júl. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmi gond a szőrrel. Neked csupán előbb kialakult ott a "felnőtt" szőrzeted. Nem leszel 30 évesen ősember.


És semmi gond nincs a rövidnacival, az lenne csak gáz, hogy képes vagy leborotválni csak azért mert úgy véled, így meg tudsz felelni a társadalomnak.

Próbáld meg inkább megkedvelni a tested-lelked, meg minden szöszt.


Lényegében csak ennyi lenne.

2018. júl. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!