Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket ez nem zavar?

Kriszti12365 kérdése:

Titeket ez nem zavar?

Figyelt kérdés

Például ha nincs elegendő pénzetek és így van aki egyáltalán nem tud elmenni egy kis kikapcsolódásra fesztiválra szinte az egész nyarat otthon tölti az lelkileg nem elszomorító kicsit ?

De hát ez van ilyen az élet.

Előre is köszönöm szépen a véleményeteket!

Kort és nemet is írhattok ha akartok.

fiú vagyok 21 éves


2018. júl. 8. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet kikapcsolódni pénz nélkül vagy kevés pénzből is. Bringázni évekig egy 10 ezres Tescossal jártam, több 1000 km-t tettem bele. Fesztiválok, rendezvények vannak ingyenesek, vagy olcsóak, nem csak Sziget 100 ezerért. Vagy egy jó túrázás, városnézés sem drága és jobb mint otthon vakarni a tökünket.
2018. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, mert utálom a fesztiválokat.

25/F

2018. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mindketten jó véleményt írtatok köszönöm szépen!
2018. júl. 8. 10:41
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha minden hónapban csak egy 10ezrest raksz félre, akkor is lesz 110000 Ft-od , ami sztem bőven elég egy hét kikapcsolódásra, ha többre nem is. én igaz még tanulok, de egy hónap diákmunkára szoktam 120ezer körül kapni, azt el tudom költeni nyaralásra. mondjuk nekem másra nem kell költenem még, mert megkapom.
2018. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vágyom fesztiválokra. Pénzem sincs rá. De dolgozok, tanulok, olvasok, sétálok a városban, zenét hallgatok, találkozom a barátaimmal. És ezekhez igazából nem is kell pénz, kivéve ha beakarok ülni valahova a barátaimmal, de azért annyi csak akad.

Persze, nem a legjobb érzés, ha nem rendelkezel sok pénzzel, tehát korlátozottak a lehetőségeid, de szegény ember vízzel főz. Abból kell kihozni a legtöbbet, amiből lehet! Fel a fejjel! Sokkal több dolog van, ami jobb egy fesztiválnál.

17/L

2018. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
értem köszönöm szépen a válaszodat! sok sikert kívánok neked a jó tanulmányi eredmények meg szerzéséhez
2018. júl. 8. 10:46
 7/14 A kérdező kommentje:
17 éves lány köszönöm szépen a válaszodat tetszik a te véleményed is egész jókat írtál.
2018. júl. 8. 10:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. Ki nem állhatom az embereket, így nem is akarok velük lenni.
2018. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értem
2018. júl. 8. 11:11
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Teszel ellene?

Mert ha zavar, tenni kell.

2018. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!