Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok szülő miért tiltja a...

Kriszti12365 kérdése:

Sok szülő miért tiltja a Balaton Sound fesztiváltól a gyermekeiket?

Figyelt kérdés
Tudom nem lehet száz százalékos biztonságban lenni sehol még a saját házadban se de a lényegre térve szerintem ha komoly érett gondolkodású tinédzserekről van szó akkor nem eshet baja ha Ő maga nem szándékozik belefolyni erkölcstelen dolgokba
2018. júl. 8. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pl addig biztos nem engedem, aníg meg nem keresi a pénzt rá. Számomra értelmetlenül drága. Nem egy ismerősöm hagy ott egy havi fizetést fesztiválon. Én ezt nem finanszíroznám. De ha elmegy dolgozni, megkeresi rá a pénzt, minden további nélkül mehet.
2018. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tisztelt első válaszoló: egyetértek veled teljes mértékben köszi szépen a válaszodat.
2018. júl. 8. 19:23
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

A tinik nem arról híresek, hogy "komoly érett gondolkodású"-ak lennének. Ennek meg biológiai, hormonális okai vannak.

Illetve az alkohol, a hangulat, a tömegpszichózis, a hormonok, mind növelik az esélyt, hogy valami olyan dologba kerüljön az ember - főleg a lányok - amit utána nagyon megbánnak.

2018. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Mégis mit lehet ott csinálni?

Csak inni , enni meg zenét hallgatni?

Kérdezem mert én még nem voltam és nem is leszek ilyeneken.

2018. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Mert minden évben tele vannak a hírek az ott történtekkel. Amik sokszor normális tinikkel történnek. Nemcsak a buták kerülhetnek bajba. Sokszor nemcsak rajtad múlik, hogy mi történik. Ezt egy tini még nem biztos, hogy átlátja, ezért nem is lát annyi mindenben veszélylehetőséget, mint egy felnőtt.

Én is máshogy mentem el bulizni tiniként, mint idősebb koromban. És csoda, hogy annak idején semmi nem történt velem :D

2018. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat nagyon rendes normálisak vagytok
2018. júl. 8. 19:33
 7/14 A kérdező kommentje:

Mégis mit lehet ott csinálni?


Csak inni , enni meg zenét hallgatni?

Igen ezeket meg rengeteg más program van még kedved szerint válogathatsz közülük szerintem.

Romániai magyar vagyok még soha nem voltam ott de legalább egyszer szívesen el néznék oda hogy milyen érzés ott lenni és annyi

2018. júl. 8. 19:37
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

itt van tőlem pár percre de mégsem mennék el.


biztos okés a színvonal de jobban szeretem a csendet.


a szülők (főleg ha székelyek) tudják nagyon jól, hogy mitől hálás megvédeni a lányaikat.

2018. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értem megértem köszönöm a válaszokat
2018. júl. 8. 20:04
 10/14 anonim ***** válasza:
12%
Mert a sátántól való! Megfertőzi a lelküket a balaton sound!
2018. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!