Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok szülő miért tiltja a...

Kriszti12365 kérdése:

Sok szülő miért tiltja a Balaton Sound fesztiváltól a gyermekeiket?

Figyelt kérdés
Tudom nem lehet száz százalékos biztonságban lenni sehol még a saját házadban se de a lényegre térve szerintem ha komoly érett gondolkodású tinédzserekről van szó akkor nem eshet baja ha Ő maga nem szándékozik belefolyni erkölcstelen dolgokba
2018. júl. 8. 19:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%
Ugyan azon okból amiért egy sima buliba se szívesen engedik el a komoly érett gondolkodású tinédzsereket. Sokszor bele viszik az embert, mert milyen menő lesz ha ezt megiszod vagy ne legyél már ennyire gáz ettől semmi bajod nem lesz még a húgom is ilyet iszik szövegekkel a "legjobb barátok". Vagy pont az aki tetszik, vagy alapból iszik és nem bírja volt munkatársamat úgy gázolták el, hogy részegen átment a piroson és 70-el elsodorták az arcán csúszott a betonon, szerinted egy fiatal nőben ez pszichésen mit okoz? Plusz azért van különbség a veszélyességi fokozat között ha az ember a saját házában van vagy ha egy olyan fesztiválon ahol sokan inni,lányokat fektetni mennek, hacsak nem egy sorozat gyilkossal élsz együtt, mert akkor teljesen megértem az érvelésed. Az érett gondolkodásról meg annyit, hogy pár év múlva ugyan azt fogod magadról gondolni mint amit most gondolsz mondjuk a 10 évvel ezelőtti énedről. Persze egy szülő milyen gonosz amiért nem hagyja, hogy a kislánya jól érezze magát egyszer, csak tudod vannak olyan helyzetek amik egy életre tönkre tehetnek. Ezt lehet majd jó pár év múlva tudod értékelni csak, lehet soha. Ha az én lányom lennél összekötöznélek és konzerválnálak a szobádban addig amíg a komoly érett gondolkodású tinédzserből egy komolyabb felnőtthöz illő gondolkodásmóddal rendelkező ember válna belőled. És ha utána is elakarnál menni a fesztiválra akkor csak azután mehetnél miután már nem élek, mert csak akkor nem tudnálak megállítani, csak vicceltem...kivéve, hogy nem.
2018. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2018. júl. 9. 20:13
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 éves vagyok, az idei Soundra nagyon vágytam, ugyanis az elektro zene az én világom. Dolgozni mentem volna, de nem engedtek a szüleim, amit amúgy megértek. A Sound tényleg nagy fesztivál, tele külföldivel, és tényleg nem lehet tudni milyen jött mentbe lehet belefutni..

Ugyanakkor ez bármikor megtörténhet, nemcsak a Soundon. A fesztivál az még egy riasztó veszély jelzés a szülők számára, legalábbis a saját szüleimnél ezt tapasztaltam.

Én is félteném a gyerekem.. Egy kisebb fesztivállal kezdjük idén a barátokkal, SZINre megyünk Szegedre:) Spórolt pénzből.

Minden fesztivál lesz jövőre is, és azután is, csak várd ki, nem maradsz ki semmiből!

2018. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam nagyobb fesztiválon, de amik ott mentek...hú. Ha nagyon menni akarsz senki nem fog tudni megállítani, de nagyon ajánlom, hogy egy nagyobb társasággal menj akikben teljesen megbízol és azért pár kigyúrtabb srác is legyen ha baj lenne.

Az én tapasztalatom: vannak kötekedőek jó persze mindenütt vannak, de azért vagy a fesztivál vagy én, de vonzottam őket. Szerencsére két haverom keményebb szöveggel elég hamar elvette a kedvüket a "miva már egy ideje nézlek oszt leverlek" mentalitásuktól. A másik és sajnos haverjaim között is voltak akkor ilyenek a "hogyan szedjük fel úgy a lányokat egy alkalomra, hogy külföldiekkel vegyülünk vagy annak adjuk ki magunkat". Direkt olyan 4 fő(tiszta lány) vagy alatti csoportokra vagy egyedüliekre tapadtak mint a legyek, mert ha elsőre nem adja be a derekát akkor 100. alkalomra biztos befogja "tapasztalat" mondta. A módszerekről nem is beszélve, ha mész kell egy jó csapat.

2018. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!