Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti elengednétek a 17...

Szülők! Ti elengednétek a 17 éves fiatokat nyáron a barátaival 1 hétre a Balatonra? 43/n

Figyelt kérdés

Alapjában véve jó gyerek, elég jó tanuló.


Akinek már volt tapasztalat ilyen kirándulással miről is szólhat ez? Mit csinálhat a balatonon 7 fiú felnőtt kíséret nélkül?



2017. máj. 28. 11:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg nem társasjátékozni fognak. Biztos lesz némi alkohol, buli , strand,csajok.
2017. máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
78%
Berúgnak, füveznek, próbálnak csajokat dugni.
2017. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Nincs értelme tiltani hogy ne menjen. Inkább beszélgessetek el vele arról hogy nem kéne félrészegen a Balatonba esnie és vagy piásan a vízbe mennie...
2017. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
Ugyan ennyi éves a fiam, ők is készülnek, és tavaly is volt már, egy hónapot dolgozott tavaly nyáron, a gyakorlaton kívül, hogy elmehessen, természetesen elengedtük, és idén is.Nem volt semmi probléma, a szállásadó is először megijedt a fiataloktól, de azt mondta nekik, hogy kellemesen csalódott, idén is mehetnek.
2017. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Az én fiam ugyan 19 volt, de balatonra ment a barátaival 6napra. Bulizni voltak,ittak,csajoztak, és az amúgy okos,rendes tényleg jó gyermekemre kihívtàk a rendőrséget, csendháborgatás miatt. A fiam mesélte,hogy felszedett egy csajt, láttam is a bizonyítékat a fél nyakát megmarta egy kobra. Szóval igen..ez lesz :D
2017. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%

Nem gondolom, hogy a tanulástól függ, ismerek én olyan jó tanulót, aki minden hétvégén matt részeg. Meg olyan közepest is, ai értelmes az élethez, ésszel iszik.


Sajnálom azokat, akik élből azt feltételezik, hogy arról fog szólni, hogy pia, szex. Gondolom pont ilyenek...

2017. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

Ha megbízható a társaság akkor elengedném.


Nézd ha lemennek tuti hogy csajozni, bulizni, iszogatni, strandolni fognak. Én úgy gondolom hogy ez ebbe a korba teljesen helyén való, manapság már könnyen lehet vele tartani a kapcsolatot, mindenkinek van a telefonján internet lehetőség, Balatonon a szabad Wifi hálózatok tucatjai vannak, tehát a kapcsolatot már sokkal könnyebben tudnád tartani vele, mint 15-20 évvel ezelőtt.


Engem a szüleim a 80-as évekbe leengedtek 2 barátommal Balatonra mert akkor volt ott nekünk nyaralóházunk. Akkor nem volt se internet, telefon sem volt. Képeslapot küldtem haza hogy tudják hogy még élek. Busszal és vonattal mentünk le, illetve jöttünk haza. Persze azóta a világ már sokkal veszélyesebb, tehát emiatt jogos hogy van benned némi félelem. Én nekem még kicsi gyerekeim vannak, lányom 10 éves, fiam 6 éves lesz idén. Én szülőként még nem tudom milyen egy fiatal lassan felnőtt gyerekkel, de én a baráti társaságát nézném hogy mennyire normálisak, megbízhatóak, és hogy a fiad mennyire lehet bevinni a hülyeségekbe.

Ha megbízhatónak tartod a barátait akkor szerintem elengedheted, tiltással sem érsz el sokat mert csak a viszonyotok fog megromlani.

2017. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Varga Péte4 ***** válasza:
93%

Elengedném. Közben persze izgulnék, hogy nem csinálnak-e valami marhaságot. Ha hazajött, hagynám beszélni, nem faggatnám, nem mondanék semmi negatív észrevételt, mert akkor lehet, hogy bedugul és nem mond el semmit.

Mindenképpen úgy viselkednék, hogy az őszinteségének ne retorzió legyen a "jutalma".

2017. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%

Kerdezo, ezeket a valaszokat megmutatod majd anyukadnak ?


Jo tanacs: ha kerdest irsz ki mas neveben, ne ird oda , hogy 43 n, ugyanis ez nem tartozik a temahoz, es felnott nok nem irogatjak igy a korukat ;)

2017. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
Nézd, nagyon komoly bajok vannak, ha 45 évesen meg kell kérdezned, hogy vajon mit csinálhat a Balatonon 7 fiú felnőtt kísérő nélkül ...
2017. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!