Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kirándulni vagy pózolni...

Kirándulni vagy pózolni járnak az olyan emberek, akik nyaralás alatt kismillió képet feltöltenek?

Figyelt kérdés
Az egyik évfolyamtársam kirándulni van a pasijával a tengeren, hát mit mondjak, 4. Napja vannak ott és kb 10 képet feltöltött már a csaj.
2018. júl. 10. 10:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Azta.... 4 nap alatt készített 10 képet... várjunkcsak... ez közelítőleg 2 percet elvett az idejükből, hát így belegondolva tényleg csak fényképezni mentek...
2018. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Az semmi. Az én ismerősöm naponta több 100 képet posztol.
2018. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

És? Mi is készítettünk kb. 100 képet nyaralások alatt régen is. Csak akkor nem volt hova feltölteni :)

Én nem érzem szükségesnek, hogy mutogassam magam, hogy merre jártam, úgyhogy nem is fb-ozom már.

De a 10 szerintem nem sok. Van olyan ismerősöm, aki sima hétköznap, nem is nyaralás alatt, 50-70 képpel bombázta az fb-ot :D

2018. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem pár percet vett igénybe, mert agyon vanna szerkesztve a képek 😂 nem tudom mennyire lehet élvezni egy nyaralást úgy, ha az ember lépten-nyomon selfie-t készít, mindent lefényképez, amit eszik vagy iszik. 🤣
2018. júl. 10. 11:14
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem azért mennek, hogy jól érezzék magukat, hanem hogy csináljanak sok képet, amit majd lehet lájkolni. Szánalom a köbön.
2018. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, mi 2 nap alatt 100+ képet is készítünk, ha úgy adódik, mert szép a tenger, a növények, a város (pl. most Piranban voltunk), kirándulunk erre-arra, és egy képet ellőni kb 2 mp.
2018. júl. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy valaki képeket csinál, hanem arról, hogy szinte mind feltölto facebookra.
2018. júl. 10. 11:39
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Jól érzik magukat, ez téged miért zavar? Utazz te is, a Bónuszbrigád tele van remek lehetőségekkel.


Én egy nap alatt is készítek közel 100 képet vagy még többet, ha elutazok valahova, amiből persze szelektálok, hogy mi kerül ki végül, de azért egy átlagos utazásomról 30-40 közzétett kép mindig van. Most meg, hogy van ki-be kapcsolható mobilnetem, így végülis magamról is tudok akár azonnal lőni valami gyorsat, csak hogy olyan is legyen, mert az jó, utólag meg úgyis a szebbek kerülnek a galériába. Élvezem ezeket az utazásokat, akár városlátogatás, akár túrázás, bármi, akinek nem tetszik, nem kell nézegetni. Épp elég ember van, akinek tetszik.

2018. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nyaraláshoz hozzátartozik, hogy az ember megörökíti. Pihenőidőben pedig hadd szerkessze, és posztolja, ha ő ettől boldog.
2018. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem az ilyenfajtákat, mint a kérdező. Egy ismerősömet két éve azért kellett törölnöm és tiltatnom, mert rosszindulatúan pocskondiázni kezdett, amikor külföldről vagy valami fesztiválról töltöttem fel képet. Egyértelműen az irígység hajtotta.

Tudod, van az a bizonyos opció, hogy "Követés leállítása", vagy esetleg törlöd az ismerősök közül, ha annyira nem lényeges, hogy bent maradjon.

2018. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!