Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak hogy realizáljam...

Mit csináljak hogy realizáljam a jelent, ne csak utólag fogjam fel az egészet?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hete úton vagyok, és egy hónapig túrázok még. Teljesen szürreális élmény az egész, sosem voltam még ilyen távol otthontól, de nem is a távolsággal van a baj. Nem érzek félelmet, de úgy érzem majd csak akkor jut el az agyamig hogy hol voltam, amikor hazaértem. Miért van ez?
2018. júl. 10. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok az új infó napközben, aztán csak este tudod feldolgozni az átélt dolgokat. Vagy jól érzed magad és teljesen kikapcsol az agyad. Mivel távol vagy otthonról, ez biztos megvisel kicsit, így szerintem lelki (labilis) dolgok is közrejátszhatnak. Plusz ebben a meleg időben szerintem alapból mindenki tompább.
2018. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az étvágyam helyrejött a mozgástól úgy ahogy, az első 3 nap elég rossz volt a gyomrom. Bár itt is meleg van, összességében még mindig elviselhetőbb lesz szerintem az elkövetkezendő egy hónap mint otthon, 1900 km-re vagyok éppen, de megyek egyre távolabb.
2018. júl. 10. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Mitől szürreális? Úgy hangzik amit írtál, mint egyfajta védekező mechanizmus.
2018. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyan helyeken járok mintha valami giccses filmben lennék.
2018. júl. 10. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!