Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki ezen az...

Van itt olyan, aki ezen az oldalon talált magának legjobb barátot? Vagy csak egy olyat, akivel minden nap tud beszélgetni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 10. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
általában megbeszéljük egy hónap alatt a dolgokat..de igen van kb 5-6 akivel jó beszélgetni
2018. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én már találtam egyszer, csak aztán otthagyott. :(
2018. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt akivel több mint egy évig, majd minden nap beszélgettünk. Már majdnem, mint családtagok lennénk.


Viszont, nem egyszerű ilyet találni.

2018. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt szerencsém egy nálam egy évvel fiatalabb fiúhoz. Több, mint 2 éve ismerkedtünk meg és azóta is tartjuk a kapcsolatot. Igaz, nem napi szinten írunk egymásnak, mégis egy nagyszerű barátra leltem a személyében. :) 17/L
2018. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

Van egy akivel par naponta szoktam beszélgetni...de igazából a beszélgetések 90%a semmiről se szól...

17/L

2018. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem, mindig elszúrok valamit... Max 10 levélváltás után vége, rendszeresen.
2018. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Két nagyon jó barátot találtam, velük évek óta tartjuk a kapcsolatot.

Emellett van több olyan valaki, akiven jóban vagyunk, de föleg nem személyes jellegü a beszélgetés, hanem egy-egy szakterület - ezekböl idövel lehet barátság, majd kiderül.

2018. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer-kétszer beszélgettem én is itt, de egy idő után abbamaradtak a levelezések. Ez van
2018. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én máig sem értem, hogy, de nekem sikerült egy olyan barátot találnom itt, akivel már 5 éve(!) jóban vagyok, és többször találkoztunk is azóta (bár azt annyira nem rendszeresen). A legjobb barátnőm után kb. ő konkrétan az, akinek a legtöbbet elmeséltem magamról, és akivel a legtöbb témában el tudunk beszélgetni. Szóval furcsa, de vannak ilyen csodák :)
2018. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igeeeen! Naponta beszélünk, nem olyan régota igaz, de annyira nyitott vagyok azóta, hogy vele beszélek! Fantasztikus életet vitt a mindennapjaimba!
2018. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!