Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki ezen az...

Van itt olyan, aki ezen az oldalon talált magának legjobb barátot? Vagy csak egy olyat, akivel minden nap tud beszélgetni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 10. 20:47
1 2
 11/15 AliceGamer ***** válasza:
Én itt találtam rá a lelkitársamra. (eddig egyszer találkoztunk,de ez majd gyarapodni fog) Amikor legelőszőr hívásban beszéltünk, szünet nélkül 5 órát végig dumáltunk. Azóta "csak" 3-4 szokott lenni. Ő fiú, emiatt is összetudjuk hasonlítani a nemek közti eltérő gondolkodást. Csak barátok vagyunk, nincs több. Több mint egy éve ismerem.
2018. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem általában 2-3 levélre válaszolnak többre már nem:D És nem értem, pedig se unalmas, se bunkó nem vagyok.
2018. júl. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőmet itt találtam. Lassan 6 éve.
2018. júl. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, találtam egy lányt januárban, a továbbtanulás volt a közös pont. Ha minden jól megy, ősszel egy egyetemre megyünk majd. Minden nap beszélünk, van, amikor többet, van, amikor kevesebbet, de ha bármi van, meghallgatjuk a másikat. Májusban szintén találtam egy lányt, ő is jön velem egyetemre, ő már egy szakra. :) Szóval én örülök, hogy regisztráltam, valami jó is történik néha. :D
2018. júl. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem voltak többen. Volt egy legjobb. Aztán egyszercsak belémcsapott a gondolat, hogy mi a szar!? Mindig én kezdeményezem a beszélgetést meg mindent. 🤔 Persze jó beszélgetések voltak, de gondoltam, hogy kipróbálom, hány napig bírja nélkülem, és mikor kezdeményez végre beszélgetést. Na ez volt 3 éve. 😃 Azóta annyi a kommunikáció köztünk, hogy boldog születésnapot/névnapot/karácsonyt 😃😃😃 még mindig várom, hogy megkérdezzen csak annyit, hogy „mizu?”


(Amúgy egyszer, néhány hónapja megkérdezte hogy mizu velem, és instája szerint valami nagy vizsgára készült akkor. Tuti stresszes volt, mint állat, és látta nálam, hogy elérhető... persze válaszoltam, visszakérdeztem kedvesen, de arra már nem válaszolt 😃 szóval nem vágom)

2018. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!