Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért miért vagyok ribi, ha...

Azért miért vagyok ribi, ha csak úgy tudok menni, hogy riszálok a fenekem? Örökletes.

Figyelt kérdés

Nagy baj nincs, enyhe csipőficamom volt korábban, de kinőttem.


Hogyan menjek, ha nem tudok másképp?????!!?


Kicsiként is ment, hogy ne tekerd, nem bicikli, most fiatalként ribizliznek miatta itt a faluban...


Vékony vagyok, viszonylag nagy fenékkel.


2018. júl. 12. 09:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
65%

Anyukámnak is ilyen problémája van gyerekkorától, de nem riszál, hanem furán, kissé sántítva megy.

A járási stílusa miatt senkit nem neveznek ribinek az emberek, főleg, ha ismernek, kedvelnek éy tudják a bajaidat. Sokkal inkább az idegesítő, nyafogó stílusa, öltözködése miatt lehet valaki ribis, és ez is csak az általános-és középiskolában jellemző. Idegenekkel ne foglalkozz.

2018. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
42%
Szarrá röhögtem magam:DDDDekkora kamut:DDDD
2018. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
69%

Annak a volt kolléganőmnek távolról riszálásnak tűnik a fenékmozgása, mert távolról nem látszik, hogy mitől jár úgy, csak közelről. :-)


Különben vannak olyan falvak, ahol eléggé rosszindulatú a közösség, ott el tudom képzelni, hogy még a járása miatt is megszólnak valakit. Anyukám ilyen faluban nőtt fel, nem bánta meg, hogy eljött onnan.

2018. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
50%

Akkor mindenki aki sántít ribi is??


Bár, ha meggondolom, a sánta ribit mégis csak könnyebb utolérni, mint a hazug kutyát...

2018. júl. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
58%
most el kellene hinnünk, hogy azért tartanak ribinek, mert van egy betegséged? és nem azért, mert úgy öltözködsz és fetrengsz össze-vissza az árokban, mint az előző zseniális közmondásban a hazug kutya?
2018. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
74%

Egyszer beleszerettem egy csajba, mert mindig olyan igézően nézett rám.

Később tudtam csak meg, hogy szemtengelyferdülése van.

:)


Ezek szerint bukom a bandzsa csajokra.

Ki kellene próbálnom már sántával is egyszer...

2018. júl. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
82%

Akik azt mondják hogy biztosan nem azért hívják ribinek mert furcsán jár, két kérdésem lenne hozzátok:


1) Láttatok-e már falut közelről? Én a legelső barátnőmmel kézen fogva mentem végig a falun, egy hét múlva már mindenki úgy tudta hogy terhes a lány, pedig még se csókoltam.

2) Láttatok-e már egymásra irigy (tini) lányokat közelről? Ha megkérdezed Julit hogy miért utálja Marit azt fogja mondani hogy azért mert Mari egy ribi. Ha megkérdezed Marit hogy miért utálja Julit, azt fogja mondani hogy mert Juli egy ribi

2018. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
95%
17 lehet, hogy igazad van, a "falu szája" legendás hírű, na de úgy gyereket csinálni, hogy meg se csókoltad? az botrány :D
2018. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos a #17-ast csak megerositeni tudom. 2 honappal a lagzi utan a venasszonyok kitalaltak hogy mar elvaltunk, 20 km-re levo varosba koltoztem, es kethetente hazajarok a szuleimhez, megis a sajat szomszedom kitalalta es terjeszti hogy kulfoldon lakunk, es hasonlok.

Csipoficam velejaroja a nagy fenek, es jellegzetesebb jaras, tobb ficamos ismerost is egy eleten at csufoltak.

Tanuld meg lexarni az ilyen emberek velemenyet.

2018. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
41%

Kedves 17-es, igen, láttunk falut. Ott van az a szitu, hogy mindenki ismer mindenkit, ugye? Akkor ismerik a lány betegségét is, ugye? Mert a térfigyelőkamera öregasszonyok mindenkiről tudnak mindent és az újaknak is továbbadják.

Én ezért írtam az általános és-középiskolás hozzászólásomat, hogy ott divat ribizni a másikat. És mire gondoltam, ha nem arra, hogy a kis tini sulis fruskák játszmája ez?

2018. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!