Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért miért vagyok ribi, ha...

Azért miért vagyok ribi, ha csak úgy tudok menni, hogy riszálok a fenekem? Örökletes.

Figyelt kérdés

Nagy baj nincs, enyhe csipőficamom volt korábban, de kinőttem.


Hogyan menjek, ha nem tudok másképp?????!!?


Kicsiként is ment, hogy ne tekerd, nem bicikli, most fiatalként ribizliznek miatta itt a faluban...


Vékony vagyok, viszonylag nagy fenékkel.


2018. júl. 12. 09:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
79%

"mindenkiről tudnak mindent" - Mármint tudni vélnek...


Vannak rosszindulatú faluközösségek, meg vannak normálisak is. Anyukám sajnos az előbbiben nőtt fel. Egyszer kísérte haza egy fiú, csak hazakísérte, de nem tudom, mit pletykáltak össze nagyszüleimnek ezek a rosszindulatúak, anyámat az apja megverte és elzavarta szüzességi vizsgálatra...

2018. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
42%

Ne foglalkozz velük kèrdezô,magyar beugat mindenkinek aki nem 1500kiló meg nem igènytelen.

Gondolom akarnànak tèged csak nem mernek ès nem tudnak közeledni felèd.

Èn tuti èrtekelem ha egy nő ilyen.

2018. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
38%
manapság már divat lett mindent valamilyen betegségre fogni
2018. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
67%
Hihetetlen gec, hogy már ezért is gyűlölködnek Magyarországon. :D
2018. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
58%

"Vannak rosszindulatú faluközösségek, meg vannak normálisak is. Anyukám sajnos az előbbiben nőtt fel. Egyszer kísérte haza egy fiú, csak hazakísérte, de nem tudom, mit pletykáltak össze nagyszüleimnek ezek a rosszindulatúak, anyámat az apja megverte és elzavarta szüzességi vizsgálatra..."


Én meg a XIII. kerületben élek, de drogkereskedő vagyok a szülőfalumban, mert egyszer haver hazavitt a muterja fekete RAV4-esével, mert kíváncsi volt a falura és azóta is arról beszélt, hogy maffiózókkal álltam össze és börtönbe fogok kerülni, meg ilyenek. :D

Istenem, de örülök, hogy nem maradtam ott a suttyó parasztok között... anyámnak és apámnak már így is megkeserítik az életét.

2018. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
48%
*és azóta is arról beszélnek a falusiak
2018. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
36%
Annyiban tudsz segíteni a dolgon, hogy nem viselsz olyan ruhát, hogy mindenki a s****edet bámulja. Rögtön nem veszi észre senki a "riszálást".
2018. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
"A nézését meg a járását, meg a csípőjének a ringását ,egy jó d***sért oda adnám" :D :D
2018. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Most miért emelted ki megint a kérdést? Egy ribi vagy. És egyértelműen kamu a kérdés,mert már beszélgettem veled.
2019. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!