Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak ő rájuk vagyok...

Miért csak ő rájuk vagyok olyan tényleg irigy?

Figyelt kérdés

Soha senkire nem vagyok irigy, eleve nem vagyok olyan fajta. Lehet felőlem akárkinek, akármilyen autója, háza, gyönyörű barátnője, nem szokott érdekelni.

Valamiért azonban a komolyabb motocross versenyzőkre mint Ryan Dungey, Ken Roczen stb. mégis irtózatosan.

Nagyon bejön amit csinálnak, a vagányságuk. Szerettem is volna motorozni gyerekkortól kezdve, de akkor még nem volt erre anyagi lehetőségünk. Most már kicsivel jobban állunk, és hobbi szinten talán megengedhetnénk, de én saját pénzből szeretném majd.

De ugyanúgy szeretem a focit is, úszást is, rájuk érdekes mód cseppet sem vagyok irigy, és alapjában véve a motorozás sem érdekel különösebben, egyedül csak a motocross, ami bejön már kiskoromtól kezdve.



2018. júl. 12. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

ilyesmire mondják, 'akit a vonat füstje megcsapott'

Neked ez jön be, mások versenyautóban utaznak, van aki bringamániás, hajrá.

2018. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, csak mindig rájövök, hogy felesleges valahol. Belőlem nem lesz már versenyző, sem olyan életem mint nekik és kissé elbizonytalanít abban, hogy megéri-e megvenni a motort (ha lesz is pénzem).
2018. júl. 12. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értelmetlen, hisz örömödet lelnéd benne. Nekem a rajz a hobbim. Nem vagyok nagy művész és nem is akarok az lenni. Nem tudnék és nem is akarok pénzt szerezni ebből, ellenben vannak kiadások. De szeretem. Kikapcsol és büszke lehetek egy-egy alkotásomra. Boldoggá tesz, tehát nem hiábavaló
2018. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!