Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szidják az emberek...

Miért szidják az emberek Vajna Tímeát?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, szerintem sem egy követendő példa. De nem értem, miért foglalkoznak az emberek azzal, hogy Vajna Timi egy aranyásó. Szerintem Andy Vajna nem hülye, nagyon jól tudja, miről van szó. Szeretett volna egy fiatal nőt, aki megelégszik a gazdag férjjel. Nem arról van szó, hogy Vajna Timi átvágja szegény hősszerelmes gazdag embert, aki teljesen odavan a nőért, és őszintén elhiszi, hogy szereti, majd kiderül, hogy mégsem, mint valami Smallville-epiozód. Adott két felnőtt ember, akik mindketten tudják, mit vállaltak. Ráadásul szerintem a férfiak egy bizonyos hányada Andy Vajna helyében ugyanígy keresne magánaak egy ilyen nőt, csak most szidja Timit, hogy ezt nem teheti meg.
2018. júl. 13. 01:02
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Bocsánat a sok külön kommentért, olvasás közben válaszolgattam. Először is köszönöm a válaszokat, jöhetnek még. Kérlek, ne offoljatok (a vitára gondolok).


Én azzal nem értek egyet, hogy nők szidnák, szerintem nők is és férfiak is, én legalábbis ezt tapasztalom. Kommentekben legalábbis (most én főleg az alapján írok, személyes beszélgetésben még nem vettem részt a témában).


Én is azt nem értem, miért csinálunk úgy, mintha Timi lenne itt a gonosz. Lehet, hogy fogalmi félreértés van, de ha nekem azt mondják, hogy aranyásó, olyan nőre gondolok, aki a férfi akarata/tudta ellenére teszi ezt (mondjuk a férfi is elég vak akkor, de ez most más kérdés). Én nem állítom, hogy Timi nem aranyásó a szónak abban az értelmében, hogy pénzért ment férjhez, de nem vert át senkit. Andy Vajna maga mennyivel áll felette erkölcsi magaslatokban? És azok a férfiak, akik maguk is eltartanának egy ilyen nőt, ha tudnának, de most p**csának nevezik? És a nők, akik lennének a helyében, de szidják? Elég sok itt a kérdés számomra. Arról nem vagyok meggyőződve, hogy Mészáros Lőrincet kevesebbet szidnák, szerintem elég sokat. De az tény, hogy ebben az esetben, amiről most beszélünk, Andy Vajna semmivel sem jobb Timinél, akkor meg hogy is van ez?

2018. júl. 14. 00:18
 22/26 A kérdező kommentje:
8-as, a te kommented totál off.
2018. júl. 14. 00:20
 23/26 anonim ***** válasza:
61%
Én nem szidom. Vegülis, ügyesen használta ki a lehetőségeit. Persze, ehhez kell "gyomor" is.
2018. júl. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én megértem amúgy hogy 0%-ra értékelt választ írtam. De baromira rdekelne, hogy miben hibázik. Ezt a bíráknak szántam nyilván. Ugye egy érző emberi lényről írtam akit szégyenletes dolgokra vesz rá a sors. Mért ne lehetne Vajna Timi is az? Csak egy hülye péicséa lehet ugye..?
2018. júl. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
24-es, melyik válasz a tiéd? Én csak azt pontoztam le, aki offolt.
2018. júl. 14. 17:21
 26/26 anonim ***** válasza:
A 18-as a válaszom.
2018. júl. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!