Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy értelmes nő miért lenne...

Egy értelmes nő miért lenne már irigy egy ilyen instagramri. Bancra? Elnézést a kifejezésért

Figyelt kérdés
Egyre több csajtól hallom, hogy irigyek rájuk a nők, mert milyen menők meg dívák. Ez az úgynevezett menőség meg dívaság azonban annyiban merül ki, hogy pucsítós tangás tengerpartos képeket tesznek fel a facebookra, ha meg nem, akkor selfie-t, képet, amelyeknél nyakig fel vannak tolva a mellek. Nem azt mondom, feltesz az ember egy-egy képet, ahol mondjuk dekoltáltabb ruha van rajta, de amikor valakinek 1000 képe van fenn , abból 950 ilyen magamutogatós, a valóságtól távol álló képeket, akkor érdekelne, hogy miért lenne bárki is irigy erre?
2018. júl. 14. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Mert mondjuk a pasik őket nézik meg.
2018. júl. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én ezt nem mondanám. Engem is megnéznek speciel térd fölötti ruhában, ami nem is dekoltált, miért tegyem ki a akkor melleimet és pucsítsak?
2018. júl. 14. 10:19
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy meg rendben, hogy megnézik őket, de úgy tekint mindenki rájuk, mint egy húsdarabra.
2018. júl. 14. 10:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig ez az oka az irigységnek, hogy népszerűbbek a pasiknál. Meg lehet pl. engem is megnéznek farmerben vagy térdig érő ruhában, csak max. lesajnáloan. Ettől függetlenül nem pitsazom le az insta csajokat, de azt tudom, hogy jobb nőnek számítanak.
2018. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na már törölte is a válaszom.

Mondtam én, hogy marhára nem lehet értelmes.

2018. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mar az is kerdés, hogy akik irigykednek rájuk, mennyire értelmesek.
2018. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mimdenkit irigyelnek az emberek aki népszerű, tök mindegy mi miatt az.
2018. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én meg pont lesxarom.
2018. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Mert piackèpesek ès ők kellenek nekünk féfiaknak.

Irigyek rájuk.

2018. júl. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!