Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen vagyok. Baj szerintetek?

Ilyen vagyok. Baj szerintetek?

Figyelt kérdés

Most megyek 9. be. Én soha nem voltam az a bandázós. Volt a általános iskolában sulidiszkó, de arra sem táncoltam, meg ilyesmi, csak ültem, és mozogtam egy kicsit a bömbölő zenére. Hívtak a többiek, de én valahogy nem érzem úgy jól magam, vagy nem is tudom... Egy-két osztálytársam már bulizni jár illetve diszkózni.

Én érzem magamon, hogy én nem vagyok olyan...

Vagy pl. volt aki már cigizett, piát ivott,drogozott...

Beszélgettem anyuval és mondta, hogy ő sem volt az a bulizós-bandázós fajta.

Ez baj szerintetek, hogy én ilyen vagyok?

Piszkálni fognak vele?


2018. júl. 14. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne kövesd a sokaságot azért, mert nem mersz más lenni, magadnak kell eldöntened, hogy mit tegyél; ha kell, hagyd el a sokaságot, ne érd be pusztán a követésével.
2018. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Nagyban függ az iskolától is ahova mész. De biztos találsz majd olyanokat, akik hasonlóak mint Te. Aki pedig emiatt csúfolna, az eléggé gyerekes és ostoba.
2018. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés összetettebb különben. Abszolút nem baj, mindenki más típus, senkinek semmi köze hozzá - de! szemétládák mindig vannak a világon, akik azért piszkálnak mert nem vagy olyan mint a többség. Az egyetlen amit kell ilyenkor tenni, hogy úgy csinálsz mintha nem is léteznének, a középsuliban egyébként sem annyira nyerő ez a piszkálósdi a többségnek sem mint általánosban.
2018. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. Én is ilyen voltam gimi előtt és még most is, miután megkaptam az érettségit. Csak olyat csinálj, amiben jól érzed magad, nem kell követned senkit.
2018. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem baj. Introvertáltságnak is megvannak az előnyei.


És igen, cikizni fognak. Na már nem azért, amilyen vagy, hanem mert az emberek(főleg a tinik) agyhalottak, és egyfolytában csesztetik egymást. Lehet, hogy ürügyként azért fognak csúfolni, mert visszahúzódó vagy, de ha bulizós lennél, akkor is ugyanígy hátbadöfnének, csak más ürüggyel. Mindenki megkapja a szivatást, nehogy azt hidd, hogy egyedül vagy ezzel! Csak az a nem mindegy, hogy ki hogyan kezeli.


Sok sikert!

2018. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem baj. Azert mert mas iszik, cigizik, drogozik, neked még nem kell. Pláne nem azert, hogy "befogadjanak". Aki meg ezért cikiz, az nem er annyit, hogy foglalkozz vele.
2018. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos attól függ milyen emberek közé kerülsz. Nekünk jó osztályunk volt, nem számítottak annyira ezek a dolgok. Az igaz, hogy mindenkit hívtunk kocsmázni, de csak mert valahol lenni kellett, nem vártuk el senkitől, hogy igyon, különben is jobb ha több marad nekünk. :D Úgy kezdtem a 9. osztályt, hogy épp leszokóban voltam a cigiről. Ez így utólag elég gáz nekem is, de akkor nem gondoltam annak, mondtam, hogy nem cigizek mert le akarok szokni, senkit nem zavart. Bírtam is vagy októberig... Egyébként annyi is elég volt, hogy valaki komolyabban sportolt valamit, és arra hivatkozva nem engedhette meg magának a cigit. Aztán vannak cukorbetegek, vagy ott a Gilbert-kor, mind olyan amire nagyon nem jó inni, ezeket csak azért írom, hogy nem feltétlen különcködni akar, aki kihagyja ezeket. Az is teljesen normális dolog, ha valaki azt tudja mondani, hogy nincs kedve ezekhez, csak a társasághoz. Volt hogy néhány csaj állandóan azon problémázott, hogy a kocsmában füstszagú lesz a haja, miattuk átjártunk cukrászdákba ahol üvegkancsóban hozták azt az üveg bort, amit negyedannyiérz adtak a sarki boltban, úgyhogy jöttek a ligetek, parkok, játszóterek. Alkalmazkodtunk egymás szokásaihoz, biztos szerencsés helyre kerültem, de nem piszkáltuk egymást ilyen hülyeségekkel. Diszkók... hát oda 14 éves korom után egyszer be nem tettem a lábam. Előtte is csak azért mentem, mert kiadták a piát. Ami rossz. Már hogy ilyet nem lenne ám szabad csinálni ilyen fiatalon. De ha mondjuk úgy adódna, hogy mégis, ne kezdj töménnyel, mindig egyfélét igyál mellé sok üdítőt vagy vizet, és 10 percenként sétálj egyet. Mert pont az olyanokkal szokott a baj lenni, akik sokáig egyáltalán semmit, aztán meg hirtelen belekerülnek egy új helyzetbe amit nem biztos, hogy úgy tudnak kezelni mint ahogy eltervezték. Kényszerből meg semmit ne tegyél, biztos nem te leszel az egyetlen gyerek aki még nem piált, szívott, drogozott, nem hiszem, hogy ez elvárás lenne bárki részéről.
2018. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Mindenki kapott zöld kezet. :)

2018. júl. 15. 12:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!