Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tinédzser anyukák! Megbántátok?

Tinédzser anyukák! Megbántátok?

Figyelt kérdés
Valahányszor látom, hogy egy nagyon fiatal lánynak gyereke van, majd megtudom, hogy egyedülálló, elgondolkodom, hogy megbánta-e. Persze nekem is vannak ilyen ismerőseim, és mindig látom a postokat, hogy így meg úgy a szeme fénye, és satöbbi, és nyilván így, hogy már kint van és cseperedik, talán ha eszébe is jut, hogy jobb lenne nélküle, nem meri felvállalni még maga előtt sem ezen gondolatokat, nem kérdőjelezem meg a szeretetet irántuk, de ha más nem, párkapcsolati szempontból nem lehet egyszerű, ha a férfi elhagyta, és lássuk be, ha kiderül, hogy egy nőnek 19 évesen gyereke van és egyedülálló, sokan hátralépnek kettőt. Tehát csak őszintén: megbántátok?
2018. júl. 14. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Bár én még csak most vagyok 18, de anyukám 19 évesen szült először (utána 24 évesen is), és tudom, hogy a lelke mélyén bánja, nem volt így lehetősége továbbtanulni, a munkát is nehezen oldotta meg, és elég rossz körülmények voltak itthon, amikor az először szült (az anyja skizofrén volt, az apja az előtt 2 évvel halt meg ...)
2018. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
14 évesen szültem... És igen, nem szülnék, ha vissza tudnék menni az időben. Most 23 vagyok, 9 és 3 évesek a gyerkőceim... Szeretem őket, de... Nehéz.
2018. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Azta. Biztos voltam benne, hogy menni fog majd az álszent csöpögés, meglepett az őszinteségetek.

Bocs az offért, és nagy pacsi

2018. júl. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem mindenki életében eljön az a pont, amikor nem vallja be másoknak, de elgondolkodik: kellett ez nekem?


Én sem mondanám meg bárkinek, hogy néha az agyamra mennek a gyerekeim. Persze mindig dicsérnek, hogy tanultam, hogy dolgozok meg minden... Nagyon kevésszer kaptam negatív kritikát. Viszont elég nehéz nagyik meg egyéb segítség nélkül. Egy filmet nem hagynak végignézni. Pisilni kell, kakilni kell, éhesek, szomjasak... Persze meg tudják csinálni akár ketten is, egyedül is a legtöbb dolgot, de azért kell szólni, nyúzni...

Meg mikor rosszul vagyok, de ettől függetlenül muszáj takarítani, pakolni. Persze a nagy már segít többnyire, de általában a migrénem kellős közepén kezd hisztibe, hogy miért ő pakoljon? Hiszen az öcsi csinálta a kupit.

És nincs élete sem az embernek.

Mindig velük kell lenni, ha nincs segítség.

Férfiak/pasizás? Meghallják, hogy gyereked van? Vagy csak szex lesz vagy annyi sem...

Ritka, aki babázni akar 16-23 évesen.


Nekem mondjuk most van egy barátom, velünk is él... De utálták eleinte a gyerekeim. Látod? Itt is "bezavar" a gyerek.


De.. A legnehezebb, hogy ne mutasd nekik, hogy nehéz és ne érezzék azt, ha éppen lenn vagy és tehernek érzed őket.

Ők nem akartak megszületni, a mi (nők/lányok) döntésünk volt. Én nagyon igyekszem a nehéz napokon sen éreztetni velük, hogy akkor éppen semmi kedven hozzájuk. Nekik csak én vagyok, csak rám számíthatnak és ha én elfordulok tőlük, bántom őket vagy a lelküket, az örökre rájui nyomná a bélyeget.


Tehát a saját döntésemért, az érzéseimért én nagyon igyekszem nem őket büntetni. Semmiért nem cserélném el őket, csak később szülném meg őket. Bár ha látom őket, már rosszul is érzem magam, hogy ezeket írtam.



Persze hibázunk és biztos van olyan, mikor az ember elrontja és a gyerek érzi...de hát...emberek vagyunk.



És anonim oldalon felesleges álszentkeskedni!!!!

2018. júl. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!