Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit tennél ha az éjszaka...

Te mit tennél ha az éjszaka közepén arra ébrednél hogy betörők vannak a lakásodban?

Figyelt kérdés
Van bármilyen fegyver vagy eszközöd amivel szembe szállhatnál velük?? Vagy inkább hagynád hogy elvigyenek mindent amit akarnak?? Pénzt odaadnád nekik?? Az a baj hogy még neked kell észen lenni ha szembeszállsz velük mert ha valamelyikben komoly kárt teszel vagy ne adjisten megölöd akkor te mész börtönbe. Elég hülye törvények vannak ebben az országban. Szinte a bűnözőket védik.

2018. júl. 18. 18:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%

Hívnám a mentőket


Régi nagy (1 méter vastag) tévémet cipelné biztos gerincsérvet kapna szerencsétlen

2018. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%
Védeném az állataimat, ahogy tudnám (két macska, egy kutya). Hogy azt ösztönök mit hoznának ki belőlem, azt nem tudom.
2018. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Kézközelben van mindig gumilövedékes fegyver betárazva , meg kés is. Szerintem rájuk eresztenék pár gumibogyót, aztán ha még ennek ellenére is támadnak ,akkor marad a késharc.
2018. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Biztosan nem kezdenék el kakaskodni velük, mert akik csoportosan törnek be valahová azok eleve problémás alakok és biztosan láttak már egy-két bunyót. Szóval ha nekikugranék egy késsel akkor 99%, hogy én járnék rosszul.

Értékes dolog nincs a házban, egy 15 éves laptop, egy 10+ éves pc (a kettő együtt érhet egy tizest) a makettjeim érnek még egy pár tízezret, de azt úgysem tudják, hogy értékes, kp-t pedig nem tartunk itthon. Szerintem azzal járnának a legjobban, ha a hűtőt pakolnák ki. Együtt működnêk velük, aztán hívnám a rendőröket. Az egész utca tele van kamerázva és még a lépcsőházban is van jópár, szóval gyorsan elkapnák őket.

2018. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%

Törtek már be.

Van egy karabiner kés az ágyam mellet. Elbújtam a szekrényben, megvártam még beér a szobámba, és hátat fordít. Kijöttem a szekrényből,és a torkához szóritottam a kést.ugy megilyedt hogy meg se mert fordulni ki áll mögötte.Utánna rávettem hogy előhuzza a telefont a zsebébeől és saját magára hívjon rendőrt.

2018. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
97%
Felkapcsolnám a villanyt. Meglátna az éjszaka közepén a kómás, morcos fejemmel, úgy besz*rna...
2018. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
96%

Élleji szekrényemben van egy nagy adag extra erős bear spray pont ilyen esetre. Sose kellett, remélem sose fog kelleni.

A cucc medvék ellen van tervezve. Ha az nem vágja őket földhöz, akkor mindegy mivel mennék nekik....

2018. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
36%

Van fegyverem és gondolkozás nélkül lelőném őket.


Ha már ketten vannak, az élet ellen irányuló cselekedet, jogos önvédelem.

2018. júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyen esetekre van az ágyam mellett az az öreg, nem működő lámpa és a palacsintasütő.
2018. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer azt álmodtam, hogy alszom és arra ébredek, hogy betörők vannak a lakásban. Aztán felébredtem igaziból és nem tudtam, hogy álmodtam-e a betörőket, vagy tényleg ott vannak, annyira élethű volt az álmom. Egy darabig hallgatóztam, a szívem majd' kiugrott, majdnem bepisiltem, mozdulni sem bírtam. Életem legrosszabb egy perce volt.

Ha valóban megtörténne, nekem annyi lenne, az biztos.

2018. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!