Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt konfliktusod amiatt hogy...

Volt konfliktusod amiatt hogy nem adtál borravalót vagy nem eleget?

Figyelt kérdés

Rám a postás szokott csúnyán nézni mikor ki kell pontosan fizetni a pénzküldeményt, gondolom sok borravalót kap a nyugdíjasoktól és elvárja tőlem is. Nem is köszön nekem.

Múltkor láttam hogy építőanyag telepen a raktáros kapott 1000 forint borravalót egy fickótól mert odament megmutatni hol van az árú. Még bepakolni sem segített. Akkor most a raktárosoknak is adni kellene?


2018. júl. 19. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Én már csak azért sem adnék a postásnak! Miért kellene adni neki? mert egy pofátlan bunkó.Legyen kedves és akkor nagyobb esélye lesz a borravalóra!
2018. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Sosem, mert sosem voltam szűkmarkú, még akkor sem, amikor nem volt.
2018. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A mi postásunk, mikor már ott tartunk,hogy az aprót adja csörgeti csörgeti a pénzt arra várva,hogy mondjam tessék hagyni.Na én nem mondom kivárom még kiszámolja az egész összeget a kezembe. Nem bírom az erőszakos pofátlan embereket. Ha akarok adok ha nem akkor úgysem fogok, hiába próbálkozik. Ilyen esetben sosem adok.
2018. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es válaszoló! én sem vagyok szűkmarkú ha kedves az ember,de ha pofátlan akkor aztán várhatja. Kell a borravaló vegyenek magukon az emberek erő és legyenek kedvesek,na majd akkor! Ne azért kelljen már borravalót adni mert ők úgy gondolják,hogy jár!
2018. júl. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Itthon igen (baromi csúnyán néztek rám), külföldön soha sehol, volt, ahol el sem akarták fogadni.
2018. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Ez is a magyarokat minősíti,hogy milyen pénzéhes pofátlan emberek! Tisztelet a kivételnek.
2018. júl. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Metionin ***** válasza:
Soha nem adok senkinek, én sem kaptam sehol. Se borravalót, se "hálapénzt", semmi ilyesmit. De még egyszer sem volt ebből problémám.
2018. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 October15 ***** válasza:
Ezért fizess online. :D Akkor annyit lát, hogy 0 forint azt csá. Úgy alakult, hogy az új gépemért kivételesen KP-ban fizettem, azt hittem a futár szívrohamot kap mikor meglátta, hogy mennyit kell adnom. XD
2018. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen pénzt visz nektek a postás?? Nem értem ezt, nincs bankszámlátok??
2018. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

" Milyen pénzt visz nektek a postás?? Nem értem ezt, nincs bankszámlátok?"


Pl. az eon életképtelen módon postán küldi az általányból visszajáró pénzt, én is jobban örülnék ha utalná.

2018. júl. 19. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!