Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti adnátok borravalót a...

Ti adnátok borravalót a pizzafutárnak, aki több mint egy órát késik?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy pizzát, sima 32cm-eset, a telefonba mondták meg az oldalukon is ki van írva, h max 1 óra a kiszállítás, azóta már lassan 2 óra eltelt, de még mindig nem ért ide. Mindig szoktam borravalót adni, de most tuti nem fogok, azért mindennek van egy határa. Legalább akkor ne ígérték volna meg, h időben kihozzák.
2017. okt. 1. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Be sem engedném!
2017. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy adnék, meg sem fordulna a fejemben.
2017. okt. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
nem adnék
2017. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Csak félelemből adok amúgy is, hogy ne recskázzanak rá.
2017. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
aki nem akar extrát a kajájára az ad borravalót még ha késik is, no de 1 óra alatt te is simán elkészítesz egy pizzát és azon biztosan nincs extra feltét
2017. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

egyszer 5 éve rendeltem egy pizzát, de soha nem érkezett meg :D


lehet azóta is a városban kószál és keres engem egy pizzával :D remélem nem talál meg

2017. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Még amúgy se, nemhogy ha késik! XD
2017. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
alapból nem adok nekik!
2017. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden héten késik egy pizzafutár pár órát ezen az oldalon?:D
2017. okt. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Okos válaszok.......


- szerintetek amit olvastok, hogy egy órán belül, azt a futár írja és találja ki ?


- szerintetek ha már egy órát késik.....a futár a tóparton ücsörög a kajával és élvezi, hogy szenvedsz ?


A futár akinek a fizetése a címek sokaságából és a jattból tevődik össze, majd pont a saját pénztárcája ellensége......


Ettől függetlenül én a munkáltatójával vitetném ki a kaját a futár helyett.....mert a címen az emberek 99 százaléka nem lát az orránál tovább.


Adnék e jattot ? - többet mint általában. Miért ? Azért, hogy tudja az a szerencsétlen, ha már a konyha cefetül kicseszik vele, akkor is nyugodtan vezessen hozzám és ne nyomja neki mint az állat 211 másodperc miatt mert könnyen megeshet, hogy a Te gyerekedet nyomja telibe és hiába csukják le 6 évre, a kölyködet nem fogják a föld alól hétvégente kiengedni de még Karácsonykor sem.


Nincsen jatt.......nem, nem köp bele, nem recskázik bele, ideje sincsen rá, de ha kimegy egyszerre több címmel, a "jattalan" lesz az utolsó, a legjobban jattoló meg az első.


És ha csak "jattalan" címei vannak, akkor is akassza neki, hogy mielőbb visszaérjen, hogy reménykedve "jattos" címet kap.


És mivel futár, szinte köze sincsen a konyhához, a rendelés érkezéséről fogalma sincsen, magyarán lövése sincsen, hogy egy két órás cím van rajta. Ha már egyszer Pepéről beszélünk mert ott diszpécser szolgálat van.


Ha meg kisebb vállalkozás és a futár is kezel telefont, az lenne az utolsó pillanata a cégnél ha megmerné mondani, hogy két órán keresztül nem eszel.


Nem, nem vagyok futár......voltam....Pepés is meg máshol is......imádtam de soha többet. Sajnos amiket írtam senki nem volt képes felfogni, az én ku.va anyám aztán a csekket sem tudom rendesen feladni.


Többnyire válasz :


- ne légy futár.......hmmm......és ha ettől a pillanattól kezdve nincsen futár ? Lehet felöltözni és a popsit elcipelni és helyben enni vagy megcsinálni. De amíg mindig akad még ha csak 3 napra is akit lehet a címen ku.va anyázni meg kisemmizni.......ennek a körnek soha nem lesz vége.


Baráti Üdvözlettel


Gábor

2018. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!