Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az én korosztályom (13-15 év...

Az én korosztályom (13-15 év között) már bele sem gondol, hogy a csúfolódással valakinek milyen lelki sebeket okoz?

Figyelt kérdés
Pl. valakit olyan dolog miatt csúfolnak, amiről nem is tehet.
2016. febr. 1. 21:15
 1/8 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Nem, mivel általában ők "hülyítik" a másikat, de azt nem látják/nem foglalkoznak vele hogy milyen lelki sebeket lehet ezzel ejteni
2016. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akik ezen az értelmi szinten vannak, valószínűleg nem szoktak túl sokat agyalni a dolgokon. Némelyek hülyébbek, mint hinnéd. :D Az átlag nem annyira, de mindig akad valaki, aki tovább rombolja az emberiségbe vetett hitemet.
2016. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden korban megvoltak azok, akik nem gondolnak bele ebbe. Nagyjából egy generációval járok feletted, amikor én voltam iskolás, akkor sem érdekelt senkit, hogy bántó volt-e a másikkal szemben vagy sem. Egyet tehetsz: nagy ívben teszel az ilyen egysejtűekre, mert úgy lehet tőlük leghamarabb megszabadulni, ha látványosan keresztülnézel rajtuk. Ha látják, hogy könnyű célpont vagy, megsértődtél, emészted magadat, akkor nem fogják abbahagyni. Van, akinek ennyiből áll az élete, rossz lehet neki.
2016. febr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem már, hanem még bele sem gondolnak.

Minél fiatalabb korosztály, annál kevesebben képesek belegondolni magukat a másik helyzetébe. Ez nem adottság, hanem tanult dolog. (Néhányan persze nyugdíjas korukig sem tanulják meg.)

2016. febr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdekes vélemények. Én egy jó nevű gimnáziumba jártam, mindenki nagyon okos volt és még 18 évesen is bántottak, pedig minden egyes alkalommal éveken keresztül figyelmen kívül hagytam a beszólásaikat... Egyszerűen nem tudok rájönni, hogy ez miért volt jó. Valamiféle csodaszellem.
2016. febr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*csorda
2016. febr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem már.

Inkább még.

Bár errefelé a felnőttek sem gondolnak bele.

2016. febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki jól tanul, nem jelenti, hogy rendelkezik érzelmi intelligenciával. Sajnos az én generációmban is sok ilyen volt.
2016. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!