Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ilyen fürdőruhát...

Szerintetek ilyen fürdőruhát nagyon gáz úgy felvenni, hogy van egy kis narancsbőr a csaj fenekén?

Figyelt kérdés
[link]
2018. júl. 9. 15:18
 1/9 A kérdező kommentje:
a privikkel hagyjatok kérlek..nem én vagyok a lány akiről szó van :D csak kérte, hogy kérdezzem meg
2018. júl. 9. 15:24
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ilyet mindenképpen gáz felvenni, nemcsak narancsbőrrel
2018. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Fuj :D
2018. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem vagy ribi, akkor mindenképpen gáz.
2018. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Az ilyenben azt nem értem, hogy minek veszel egyrészest, ha kiteszed a popsidat? Imádom a tangát, de akkor tangás bikini legyen. Vagy bikini se, csak egy szál bugyi. Dolgozz a narancsbőrön, akkor nem lesz gáz a tanga.
2018. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem néztem meg a fürdőruhát, a válaszokat olvastam, de ettől függetlenül a válaszom, hogy bármilyen is a fürdőruha, ha egyébként jól áll neki, megfelel a stílusával, és megy az alakjához, akkor viselje egészséggel, rengeteg embernek van narancsbőre, vékonyaknak is, nem olyan gáz külső szemmel, mint ahogy látjuk magunkon.
2018. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen gáz mert ez csak a tökéletes alakú/bőrű embereknek áll jól, ráirányítja a figyelmet a popsira, ha akarja valaki, ha nem odanéz, és az első gondolata az lesz, hogy minek mutogatja a narancsbőrös fenekét, minek hívja fel rá direkt a figyelmet, nincs önkritikája. Amúgy szerintem mindenki azt vesz fel amit akar, de a személyes véleményem az, hogy ez valóban ribizlis.
2018. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normál, csak 4 számmal kisebb, ezért jól felhúzódott.
2018. júl. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyen fazonú fürdőruha a feneket emeli ki. Azaz az viselje, aki direkt fel akarja hívni a figyelmet rá! Én nem hívnám fel a figyelmet szándékosan olyan testrészemre, ami nem tökéletes.

Nincs baj a narancsbőrrel önmagában hisz kb. mindenkinek van egy pici, de ne ilyen dresszt vegyen fel....ez olyan, mintha bandzsa lány készítene atomerős szemsminket, vagy nagyon eltérő mellméretű lány monokinizne....érted, ami nem a "büszkeséged" arra ne hívd fel direkt a figyelmet. Az maradjon semleges.


(véleményem szerint ez a fazon amúgysem csinos, olyan amorf furcsa alakot csinál...a legkerekebb popsit is furán megnyújtja.)

2018. júl. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!