Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen emberen ki tud...

Az ilyen emberen ki tud segíteni? :/

Figyelt kérdés

Tegnap munkahelyen volt egy új diáklány, 23 éves.


Kiakadt azon, hogy pletykáltak róla meg úgy kiakadt mindenen ami egy munkahelyen megszokott dolog.


Nagyon önbizalom hiányos a csaj, de segíteni akartam Neki. Elmondtam Neki, hogy az emberek rossz indulatúak, fel kell mérni kivel barátkozik, nem szabad mindent elmondani, kiadni magából, a szokásos dolgokat.


A műszak vége felé, az utolsó két órában átmentünk egy másik részre dolgozni ahol 1-el kevesebb ember kellett, a művezető oda jött elvinni vkit egy jóval könnyebb munkára. Őt javasoltam, jó indulatból, erre később elkezdett sírni, hívta is a pasiját, hogy milyen rossz indulatúak vagyunk Vele...


Elgondolkodtam, ki tud egy ilyen emberen segíteni? :/


2018. júl. 21. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Saját maga. Majd megtapasztalja milyen az élet-csak keservesebben.
2018. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az mondjuk segítene rajta ha nem lennének vele kötsögök a kollégáid meg nem bsztatnák meg pofáznának róla csak mert most kezdett. az nagyon segítene neki. ez nem "önbizalomhiányos" (honnan tudnád ha most ismerted meg??) hanem normális reakció egy új helyre ahol ráadásul még nyomorékok is vele az emberek.
2018. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, 2., vannak köcsög munkatársak, de én megtanultam Őket kezelni. Nekem is van aki folyamat beszólogat, mert épp szar kedve van, már észre sem veszem, a pletykák meg nem érdekelnek. Régebben én is ilyen vtam, hogy mindent magamra vettem, ennek meg is lett az eredménye egy garázdasági ügy, de nekem anno egy pót anya típusú ember elmondta, hogy milyen az emberek + megtanultam, az élet kemény. Ezért akartram Neki segíteni, de ehhez kevés vagyok :/ Nyilván ha hosszabb ideig fognám a kezét akkor kupálódna ki, de erre meg nincs energiám.


Sztem sok helyen ilyenek az emberek, legyen az iroda vagy gyár, kevés a családias munkahely.

2018. júl. 21. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Na látod. Ezért tanulok 😃 ne kelljen ilyen agyhalottakkal együtt vegődnöm.
2018. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ohh, -hacsak nem Pesten laksz- akkor dehogynem. Sőt örülni fogsz, ha felvesznek valahová...
2018. júl. 21. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!