Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen élettel elégedett...

Egy ilyen élettel elégedett tudnál lenni, vagy természetes hogy nem? :D

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy az életedben minden rendezetett vannak problémáid de nem valami számottevőek, gyakorlatilag minden a lehető legnagyobb rendben van.


Nyugolomban élsz,kevesett kell dolgoznod mégis van pénzed (ha nem is túlsok de éppen elég), emberek között is van alkalmad lenni szóval egy teljes mértékben elfogadható helyzet, rengeteg szabadidőd van stb stb ami jó azt csinálsz lényegében amit akarsz.


egyetlen egy negativ része van "egyedül vagy" mármint tényleg pozitiv negativ értelemben is...nincsenek kamu barátok, meg úgy semmi mégis sok ember között mozogsz van alkalmad úgymond ismerkedni is...szóval "minden"rendben tényleg.


Azért idézőjelbe irtam mert nekem nagyon unalmas ez az egész, soha nem voltam normális mindig valami hülyeséget csináltam(tényleg életveszélyes dolgokat) és ez most olyan fura.


Viszont már nem csinálhatom azt amit régen, mert mostmár kockázatos lenne.



Szóval értitek mire gondolok...nekem az jutott eszembe hogy világot akarok látni vagy valami, de nem tudom.


Olyan furcsa a "gondtalan" élet.


Nincs aki felb**a az agyad, még a főnök is normális FURCSA az egész. Sokszor saját magamat felidegesitem vagy veszekszek már valakivel, hogy valahogy teljen az idő nem is értem...


Szóval ha nem lenne úgymond számottevő gondod csinálnál magadnak?:D 25f


2018. júl. 22. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

van pénzed ha nem is túlsok

egyedül vagy


Ez a kettő a legfontosabb abból amit írtál.

Nem tudnék elégedett lenni. Sok pénzre vágyom.

Pénz a kulcs az élethez, anélkül csak vegetál az ember.

2018. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
A lelkem is eladnám egy ilyen életért...😂😂😂 Addig jó,amíg nincsenek érdekemberek az életedben...:) 18L
2018. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
teso , szoval neked az a problèmàd h nincsennek problèmàid.. komolyan mondon h ketyos vagy. Örulj neki es elvezd az eletet. tobb million szenvednek te meg ilyen faszsagokat kerdezel.
2018. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Költözz Szomáliába. Az a neked való hely.
2018. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én majdnem így élek. :D
2018. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miután 20 évig b@s(zt)attak az emberek, kivonultam a társadalomból, persze csak ésszerű keretek között. NEM, NEM HIÁNYZIK a sok hülye, meg a problémák, hanem élvezem a nyugalmat.
2018. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hat bakker, ha jodolgodban nem tudod mit csinalj mondj fel, es menj egy rosszul fizeterr helyre ahol egymas furjak a kollegak.

Evekig eltem igy, a leghulyebb almaimban sem jutott volna eszembe szandekosan provokalni a kornyezetem.

2018. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kb igyanígy vagyok én is 😃
2018. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kb. ugyanigy vagyok en is.


De nem tudom elvezni, mert alig vannak mar barataim. Mindegyik elkoltozott videkre, kulfoldre, vagy csaladjuk lett :(

2018. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok. Azt elfelejtettem odairni hogy mindennek tetejeben sajnos sztem meg zarkozott is vagyok ezert nehezen ismerkedem.


32F

2018. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!