Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lusta vagyok az egész életemhez?

Lusta vagyok az egész életemhez?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, és mostanában azt érzem, hogy semmihez nincs kedvem, erőm, kb még beszélgetni sem az emberekkel.


Van munkahelyem, van vőlegényem, de ezen kívül semmi más hasznosat nem csinálok. Nincs kedvem elsétálni tesómék családjához sem, mamáékhoz sem beszélgetni. Amikor anyu itthon van, sokszor vele sincs erőm beszélgetni, mert csak azt érzem, hogy leszív.


Ide tartozik az is, hogy már hosszú hónapok óta fáj a lábam, sántikálva tudok csak menni, folyamatos kivizsgálásokra járok 0 eredménnyel. Krémeken, gyógyszereken élek, csak a fekvés enyhíti. Emiatt tökre elvagyok lustulva.


Így még azt a maradék "testedzést" sem tudom csinálni, ami eddig adott egy kis pozitív energiát vagy érzetet, hogy na nem egy varacskos disznó vagyok, akit már minden gatyája szorít, stb. Nagyon rossz, ez még jobban lehangol. :/


Már orvoshoz sincs kedvem menni, úgy vagyok vele, h csak felesleges időpazarlás, senki nem tud hasznos tanácsot adni. :/


Heti 1x általában kimozdulunk a párommal, de máshoz nincs erőm: pakolás, takarítás, kertészkedés, egy-két baráttal találkozni, úgy elvagyok lustulva, plusz a lábam miatt sok mindent nehéz megcsinálnom.


Ti voltatok már így? Mit tegyek, mi segíthetne?


Köszönöm


2018. júl. 22. 17:34
 1/1 tupito válasza:

Szia!

Nem biztos, hogy ez lustaság. Inkább depresszió, talán valaminek a fel nem dolgozasa. A testet megbetegitheti az elme. Azaz, nincs kedvem menni sehova, elkezdett fájni a lábad, azaz egy jó kifogás, tudom te nem így érzed, de ez a test reakciója. Gondolkodj, mi az a gondolat, ami folyton felüti benned magát, azaz jár-kel benned, de nem oldod meg, nem nézel vele szembe. Pl vőlegény. Ő az akit szeretnél magadnak? -ő vele "járnál " szívesen, nézz magadba. Melankólia... Pszichoszomatikus tünet. Foglalkozz magaddal. De ne görcsök, csak hallgass a "hangra" ami elalvás előtt motoszkál benned. ;)

2018. júl. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!