Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megyek Balatonra egy hétre de...

Megyek Balatonra egy hétre de nem gondoltam at teljesen, vélemények?

Figyelt kérdés

17 vagyok es van egy heg a mellkasomon.Szivmutet miatt,lenyegtelen.

A műtét óta nem volt strandon a heg miatt (4 éve) es most erre fog sor kerülni.

Kicsit izgulok,meg felek az emberek reakcoitol

Mi a véleményetek errol?


2018. júl. 22. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Másnak meg sörhasa van, vagy úgy néz ki, mint egy majom, meg minden egyéb. Senki se azt nézi, mindenkinek megvan a maga "jellegzetessége", meg sz***rd le az egészet. Strandolni mész, nem szépségversenyre. Meg amúgy sem tilos sehol tökéletlen külsővel fürdőzni.
2018. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Más nő meg nem borotválja a hónalját, szerintem az 100szor durvább.
2018. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 October15 ***** válasza:
100%

Hmm én egy ilyen heggel tuti Alien filmekkel poénkodnék. :D [Tényleg.. saját magamra nézve is rohadt beteg a humorom.]


Nyilván nem ugyanaz de nekem a 2 karomon van 2 szép nagy heg, mindig azt hiszik, hogy megakartam ölni magam. XD Pedig csak 7 évesen felqrtam az agyam egy rajzon [pályázatra készült] és bevertem egyet az ajtónak.

A másikra meg jó pár évvel később nővérem vágta rá ugyanazt az ajtót.


26F

2018. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan megbámulnak, mert az emberek megbámulják a szokatlant, de ne törődj vele. Ezek az emberek sem szemétládák, lépj majd rajta túl, és élvezd a nyarat. :)
2018. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

nézted az időjárás előre jelzést ??

inkább azon aggódj, hogy jó idő legyen.

2018. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hátam van szétvágva keresztbe veseműtét miatt, meg a hasfalam végig perforált vakbélműtét miatt...igazából sosem jutott eszembe, hogy emiatt nem kéne strandolni. (bár az is igaz, hogy ezek a dolgok nekem csecsemő/gyerekkoromban történtek szóval sosem jutott eszembe, hogy emiatt szoronghatnék)


Én nem vettem észre, hogy emiatt külön megnéznének, soha nem kaptam semmiféle negatív reakciót (vagy nem vettem észre, de az meg nem számít) szóval emiatt szerintem ne aggódj. Távolról az ilyenek nem is látszanak annyira mint te hiszed (én legalábbis bikinis fotóimon alig szoktak kiszúrni a saját hegeimet) aki meg emiatt cikiz az alapból egy idióta. :)

2018. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

ne foglalkozz vele, úgyse ismered őket, mit érdekel a véleményük, többet úgyse találkozol az ott strandolókkal.

az ismerőseid meg biztos nem fognak emiatt kellemetlen helyzetbe hozni, főleg ha tudják, mi történt veled.

amúgy meg sok öreg német nő simán átöltözik a strandon , meg ott monokinizik, ők se zavartatják magukat

2018. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ez semmi! látsz ott durvább dolgokat is!
2018. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Feleslegesen parázol. Nem annyira ritka ám az ilyesmi. Ez nem olyan dolog, amit szégyellned kéne.

Valószínűleg nem is fog vele senki foglalkozni. Még ha valakinek oda is téved a szeme és megnézi, akkor se fog belőle ügyet csinálni. Másoknak is vannak hegei meg sebhelyei.

Maximum ha ismerősökkel mész/találkozol, akik esetleg nem tudnak róla, akkor ők fogják megkérdezni, hogy minek a nyoma. Akkor meg csak megmondod, hogy régen volt egy műtéted, és ennyi. Abban meg pláne nincs semmi ciki.

2018. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezen nincs is mit átgondolni. Jól döntöttél, hogy mész nyaralni! Sok emberen van kisebb nagyobb heg, sérülés helye. Senkinek nem tökéletes a teste. Lehet eleinte még foglalkoztat majd a dolog de ha jól fogod érezni magad, eszedbe se fog jutni az a heg.

Nekem egy 5 centis vágás helye van a jobb mellem alatt kicsivel. Kisebb koromban nekiestem egy kőnek és ott kivágta. Ugyanúgy hordok bikinit.

Jó szórakozást neked! :)) Élvezd a nyarat! Nincs semmi szégyellnivaló a helyzeteden!

23N

2018. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!