Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lemenjek balatonra...

Szerintetek lemenjek balatonra 4 napra növére ismerőseivel akiket enm igazán szeretek mert nagyon kockák és semmi mást nem tudnak csinálni csak játszani játszani és játszani egész nap xboxon vagy gépen?

Figyelt kérdés

én szivesenbben mennék le a strandra ha már a balatonon vagyok és nem bent ülnék a 30 fokban . de ők tökre nem ilyenek csak kockulnak egész nap 6-7 en én 17 leszek fél év múlva ők 19-20 körül vannak és nem érzem jól velük magam

attól féle hogy egyedül lennék és unatoznék

az a gond hogy nincs közös pont velük és szeretke sokat sportolni edzeni heti 14 edzésem van .

ők meg ellenkezőleg tiszta kockák.

megéri így lemenni?



2018. júl. 7. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj le lehet találsz egy új barátot vagy többet. Én mázlista szoktam lenni akárhova megyek találok valakit akivel időt töltsek és barátkozzak. Van hogy megmarad a barátság meg van hogy a nyaralás után ennyi. De nagyon jó lehetőség hidd el csak jól kell hozzáállni.
2018. júl. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Igen, nyilván azért dobnak ki pénzt az utazásra és a szállásra, hogy másik szobában kockuljanak, ne otthon. A Balaton mellett sokkal jobb nem kimozduni nekik. Ez egy roppant okos gondolat tőled. Amúgy diszgráfiás vagy? Ha nem, akkor rád férne egy kis magyar nyelvtan.
2018. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló

nem vagyok az más kérdés hogy nem volt lényeges helyesen írni csak a tartalom a fontos

másfelől kitünű tanulmányi eredményeim vannak

[link]


harmadrész igen azért jönnek le tavaly is lejöttek és nem mentek le a balatonra 1x se 1 hét alatt.

100m re van a part ja és a szállás ingyen van nekik nálunk.

2018. júl. 7. 19:51
 4/8 anonim ***** válasza:

A sok közepessel, hogy van neked kitűnő tanulmányi eredményed?

Lehet le vagyok maradva, de az én időmben a közepes 3-as osztályzatnak felelt meg. A jó 4-nek. A jeles ötösnek, és ott volt a "kitűnő " ami jobb mint az ötös.

2018. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hibas az e naplonk iden lett bevezetve es sokszor nem is mukodik itt a szamok a helyesek


De ha akarod a papir alapu bizonyitvanyomat is lefotozhatom

2018. júl. 7. 20:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent a kerdesre is valaszolhatnal
2018. júl. 7. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tud veletek menni egy barátod, aki veled lógna?

Én biztos mennék, mert imádom a Balatont. Nem érdekelnének mások.

2018. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

sajnos nem :/ ez a gond

ha egy barátom lejönne velem az ugy már tök jó lenne de nem érenk rá van aki dolgozik van aki nyaral...

egyedül meg kirekesztettnek fogom magamat érezni

2018. júl. 7. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!