Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy békén hagyjanak?

Mit tegyek, hogy békén hagyjanak?

Figyelt kérdés
28 éves srác vagyok és tegnap kicsit sokat ittam és elmentem sétálni a miskolci Berze parkba ahol pár fiatal (15 - 16 éves körüliek) belém kötött a 666-os felsőm miatt. Nos az volt az egészben az irónia, hogy ők kereszténynek vallották magukat, mégis ők kezdtek el f**pó sátánista gc***zni és én csak ámultam, lestem, hogy wtf? igaz sok volt bennem az ital és nem nagyon tudtam reagálni dolgokra, beszélni alig bírtam de erősnek tartottam ezt a fajta támadást. Lehet még videóra is felvettel. Őszintén? Az ilyen emberek tették ezt velem, hogy ilyen szinten letámadtak a stílusom miatt suliba is mert slipknot felső volt rajtam és nagyon nekem estek emiatt. A gyűlölet gyűlöletet szül. Nos ezek után az történt, hogy a mekibe is összefutottam velük és elkezdtek ott is beszólogatni, de ott kicsit agresszívebben léptem fel, de utána nem akartam balhézni ezért leültem megenni a kajámat. Utána a mekiből kijövet követtek és akkor sem hagytak békén. Én felszálltam inkább egy buszra ami legközelebb jött. Nem akarom bántani őket, nem is félek tőlük mert bármikor meg tudnám verni őket, csak nem látom értelmét. Mert akkor azt váltanám ki belőlük, amit ők belőlem és a fajtájuk anno suliba. Én csak azt akarom hagyjanak békén. Ha legközelebb összefutok velük és kötekednek, mit tegyek, hogy békén hagyjanak? Bántani nem szeretném őket. Előre is köszönöm a válaszokat.

2018. júl. 22. 22:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Már sikerült megoldani a helyzetet bèkèvel. Elbeszèlgettem velük normálisan. Tudomásul vettèk.
2018. aug. 10. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!