Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szokjak le a "lopakodásról"?

Hogy szokjak le a "lopakodásról"?

Figyelt kérdés

Elég halkan mozgok és az emberek sokszor nem veszik észre, hogy a közelükbe megyek, aztán amikor észrevesznek, ott ijedeznek.

Először az osztálytársaimon vettem észre ezt, hogy amikor bementem mondjuk a tanterembe és valaki ott állt nekem háttal az utamban, szóltam, hogy "Bocsi", erre kb. kivétel nélkül úgy reagáltak, hogy felsikoltottak, meg mondták, hogy "Úristen, mit kell itt lopakodni??"..Szóval rászoktam arra, hogy ha bemegyek egy helységbe, és a bent lévők nem látják, hogy bemegyek, próbálok valami zajt csapni, pl. megköszörülöm a torkom, hangosabban lépkedek, vagy hangosan megfogom a kilincset és kijjebb nyitom az ajtót, ilyesmik. De sokszor így se veszik észre, hogy bementem és utána megint elkezdenek ott ijedezni, amikor a szemük sarkából meglátnak.

Az osztályban amúgy nem voltam valami népszerű és sokáig azt hittem, igazából tudják, hogy ott vagyok, csak ezzel is az utálatukat akarják kifejezni...De néha itthon is megijesztem a családtagjaimat ezzel a "sunnyogással", szóval talán mégse tettették, hogy megijesztettem őket.

Hogy lehet az, hogy annak ellenére is, hogy próbálok hangokat, zajokat csapni, mikor bemegyek valahová, nem vesznek észre? Mit csináljak, hogy ne tegyenek úgy az emberek, mintha valami horrorfilmes jumpscare lennék? (lány vagyok mellesleg)


2018. júl. 23. 20:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem csak hanghatással lehet jelezni, hogy ott vagy. Például finghatsz is vagy lehetsz egyszerűen büdös. Hordhatsz magadon karácsonfaizzót.

Ha inkább ragaszkodsz a hangjelzéshez, köthetsz a nyakadba egy Sokol rádiót és mehet rajta a Kossuth egész nap.

Bármelyiket is választod, imádni fognak.

2018. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen "lopakodó" vagyok. Egyszer a munkahelyemen a műszakvezetőm megelégelte és utánam lopakodott a raktárba. Nem hallottam, hogy jön utánam és megállt a hátam mögött. Mikor megfordultam én úgy megijedtem, még sikítottam is, erre szétröhögte magát és azt mondta, hogy " na látod, én ezt érzem minden egyes alkalommal mikor csak úgy megjelensz". Azóta próbálok zajt csapni ha közlekedem.
2018. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szusszants jó nagyot a levegőbe, kicsit csapkodd oda a lábad a padlóhoz. Jobbat most nem tudok.
2018. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!