Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van, aki egyetért velem?

Van, aki egyetért velem?

Figyelt kérdés

Mindig azt hallom, hogy a jó párkapcsolathoz tapasztalat kell. Ezt azért nem tudom elfogadni, mert ha egyszer az ember, ha nehezen is, de megtalálja azt a partnert, aki 1-2 ‘hibát’ leszámítva tökéletesen megfelel neki, és egymásnak valók, akkor minek a tapasztalat? Ha két olyan ember áll össze, akik esetleg hasonlóságokra,megfelelő tulajdonságokra vágynak, és ezt megtalálják egy emberben (akármilyen ritka is,akármennyire nem), akkor minek a tapasztalat?


17/F



2018. júl. 23. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Finom a párizsis zsemle, de amikor tapasztalatot szerzel, és megismerkedsz a somlóival, vagy a rakott krumplival, akkor lehet, hogy már nem a párizsis zsemle lesz a kedvenced. De ha nagyon ízlik a párizsis zsemle, akkor maradhatsz annál.
2018. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Én igen
2018. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetértek veled.


...Mivel nem látom értelmét a kérdésnek. Hiszen a legtöbb kapcsolat a nulláról indul, hiszen senki nem úgy születik, hogy már előzetes információi lennének a másikról lényegi dolgokat illetően. Ha megismersz valakit, az az adott barátnőd - későbbi párod, vagy barátod, haverod is egy ismeretlen ember volt korábban, a kapcsolat kialakulását megelőzően - természetesen. Szóval nem igazán értem a kérdést, elég evidensnek tűnik...

2018. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató 1-es... Köszönöm szépen! :)
2018. júl. 23. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek. A párkapcsolat az élet része, ami folyamatos és állandóan változó. Nem lehet rákészülni mint egy matekvizsgára. Az életedből sincs próbaélet vagy nulladik verzió. Idővel gyűlnek a tapasztalatok minden téren, de nem leszel minden tizedik év végén kisnyugdíjas, hogy 70 felett már ügyesebb legyél benne. Ha valaki megtalálta az igazit az érzi, és szerintem sokkal stabilabb egy olyan kapcsolat, ahol egymáshoz csiszolódik két ember, mint mikor két tökéletesre csiszolt forma próbál valahogy összeilleszkedni. Az mondjuk kevés ha valaki csak megfelel, de nem attól lesz jó egy későbbi kapcsolat, hogy már elégszer próbálgattad előtte.
2018. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már csak az a kérdés, hogy hol találjak magamnak egy lányt... Aki normális is.
2018. júl. 23. 23:16
 7/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


ennél a kérdésnél az ötös válaszadó tutti ismerkedne..mondjuk normálissággaracia nincs :)


fogalmam nincs ki ő, csak láttam

2018. júl. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!