Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfi mindig legyen...

Egy férfi mindig legyen kemény és soha ne beszéljen az érzéseiről?

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 13:00
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Mar ennyi ilyen velemeny utan,kezdem azt gondolni hogy akkor a no tarsaimmal is komoly problemak vannak..

En azt gondolom egy parkapcsolatban fontos az oszinteseg,es hogy megnyiljunk minden teren egymas elott.

Nem is tudom mashogy elkepzelni ezt.

Persze ezt en is tapasztaltam,hogy a ferfiak nehezen beszelnek az ezeseikrol.

Pedig en tovabbra is ugy tartom,hogy elengedhetetlen egy kapcsolatban ez.

2018. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Nagy vita keveredett de akkor ha jól értem lehet beszélni dolgokról de csak úgy hogy ne tűnj gyengének de ha nem beszélsz róla sincs baj mert úgy tünhet nincsenek problémáid
2018. júl. 26. 16:28
 33/34 anonim válasza:
A férfias az, ha tudod uralni az érzelmeidet (nem egyenlő az elfojtással) és nem kavar fel minden piszlicsáré dolog érzelmileg. Nyilván ha pl. meghal egy közeli hozzátartozód, az más kategória, de egy olyan férfira, aki minden szaron elpityeredik, kevés nő fog tudni valóban felnézni.
2018. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

De a kerdezo szerintem nem arra gondolt,hogy mindenen elerzekenyulne..

De ha pl elmondja a parjanak,csaladjanak hogy mennyire orul nekik hogy vannak es szereti oket attol nem lesz kevesebb senki szemeben.

De a lenyeg ugysem a szavakban rejlik.

A lenyeg,hogy ereztesd azokkal az emberekkel kiket szeretsz,hogy mennyire fontosak neked.

2018. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!