Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem beszél az érzéseiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszél az érzéseiről? Vagy csak azért nem mert felém nincsenek érzései?

Figyelt kérdés

Ez a fiú eddig úgy viselkedett mint akit érdeklek,sőt itt írtam ki róla kérdés(eket), hogy hogy viselkedik velem,(hónapokig próbált közeledni,hiába küldtem el s mondtam,hogy nem lesz köztünk semmi nem tágíott,elviselte ahogy viselkedek és beszélek vele,e mellet pedig mindig nézet,mosolygott rám,ő kezdett el velem beszélgetni,fogta s simogatta a kezem,meg is csókolt) és azt írtak szeret,szerelmes belém. De mikor ott lett volna a lehetőség,hogy elmondja mit akar tőlem,csak állt és csak nézett,mosolygott és nem a kérdésemre válaszolt hanem inkább össze-vissza beszélt. Aztán rákérdeztem újból s akkor azt mondta,nincs szándéka. Ekkor mondtam,hogy akkor ne csinálja a dolgait és azt mondta jó,de mikor eljöttem azért még gyorsan megkérdezte,hogy akkor ne csinálja?

De akkor arról miért beszélt,hogy tetszem neki,és hogy szokott rám gondolni,meg hogy ha lett volna már lehetősége hamarabb megcsókolnia elhihetem,hogy már rég megtette volna. Persze ezeket is csak úgy mondta el,hogy úgy jött ki a lépés. Másról meg úgy beszélget velem (akár a családjárol akár a munkájáról )mint ha 1000 éves cimbik lennék.



2013. júl. 27. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Kimutattad felé, hogy neked ő nem kell.

Majd hülye lenne bizonygatni még szavakkal is, hogy mennyire szeret...

2013. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!