Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor, ha a férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha a férfi nem beszél az érzéseiről?

Figyelt kérdés

Egy éve jól elvagyunk, távkapcsolatban bár, de minden oké. Sokmindenben hasonitunk. De a párom nem beszél az érzelmeiről. Nem is tud, de nem is akar, szerintem. Csalódott már egy lányban, valószinű azért, de egy év után, azért már ideje lenne. Én nyilt lapokkal játszom, mindig mondom, hogy jól érzem magam vele (néha mond annyit, hogy "úgyszintén"), de ennyi. Arra gondolok, hogy amiért "túl" kimutattam neki az érzelmeimet (nem vagyok belé szerelmes, de nagyon jó vele), megun, és odébbáll.

Igazából már nem tudom, hogy hogy viselkedjek vele, mi tetszik neki.

Mit tanácsoltok?

Köszi

23F,23L


2016. jún. 15. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Zárkózott lélek, ismerős, én is az vagyok.
2016. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"nem vagyok belé szerelmes"

minek vagy egy olyan emberrel, akibe nem vagy full szerelmes? és minek vársz akkor vallomást tőle? most vagy a legjobb korban, nagyon szerelmesnek kéne lenned, és úgy együtt lenned vkivel, aki aztán éjjel-nappal mondaná, h. mennyire fontos vagy neki,ezt kéne átélned... mit ér egy ilyen viszony, ami csak "jó", de nincsenek mögötte komoly, nagy érzelmek? a kérdés nem az, h. a fiú miért nem fejezi ki magát, hanem, hogy ha ennyire nincs köztetek lelki rezonancia, érzelmi tűzijáték, mi a fenét keresel mellette, mi motivál?

2016. jún. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már 1 év után nem vagy szerelmes és látszólag ő sem, akkor minek erőltetni? Nem sok értelmét látom az egésznek. Mi lesz veletek később? Vagy nem tervezel hosszú távra? Mondjuk a távkapcsolatnak amúgy sem látom sok értelmét. 20 után az egész jól el vagyunk is valami de 1 év után ?
2016. jún. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg nincs, reszemrol, de tudna lenni, ha tobbet lennenk egyutt. Az elozo baratom minden percben mondta h szeret, en is szerettem, megis jol atvert. Most en is ovatosabb probalok lenni. De ugy erzem, a nagy O a mostani baratom.
2016. jún. 16. 07:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő is óvatos és nem akarja elkapkodni a dolgot mondjuk 1év utàn csak ennyit mond hogy úgyszintén az nem túl biztató !Sztem csak elvan veled ennyi !
2016. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!