Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudik egy férfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik egy férfi az érzéseiről?

Figyelt kérdés

Miért hazudik egy férfi (25) egy számára igazán fontos nőnek az érzéseiről? Miért tagadja le azokat?


Férfiak, ti mikor tennétek ilyet?


Nők, ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet? Viszontlátásra vagy türelem?


2015. máj. 30. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Fenne tudja, hogy ki miért teszi azt amit tesz.

Én soha nem tagadtam le az érzéseimet, ha megkérdezték.

Az más, hogy nem mondom ki percenként, de nem is titkolom.

Talán a tapasztalat miatt nem mondja meg valódi érzéseit.

Eddig ha kimondtam az érzéseimet soha semmi jó nem lett belőle, tehát lehet nekem is hazudnom kellene a jövőben. :/

2015. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyenlőre türelem,de annak is van egy határa.

Lehet valaki a sok csalódás miatt nem beszél már az érzéseiről,de így el is veszítheti élete szerelmét..

L

2015. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert úgy érzi, hogy az akivel őszinte lenne, az talán visszaélne ezzel.

Te őszinte vagy?

2015. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most te a nő vagy vagy a pasi?

Ismerek vkit aki ilyen még a legjobb barátja se ismeri igazán az efféle érzelmeit pedig ovis koruk óta barátok. Nekem nagyon bejött a srác, sokszor ugy éreztem érdeklem tùl figyelmes volt ahhoz h ne igy legyen, majd mikor megtudta h bejön (igaz ezt nem tùl jól hoztam a tudtára) elkezdett rideg meg távolságtartó lenni más nőknek udvarolt, már belefáradtam nem várok, vágyok rá. Röhej mert ugy érzem akart engem de ha vki ennyire elutasító nem képes közeledni és sztem csak büszkeségből akkor már nem tudok mit tenni...

2015. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mondja h szeret vagy hazudja h szeret?
2015. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!