Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik hogy több személyisége...

Létezik hogy több személyiségem van?

Figyelt kérdés
Egyszer szép jo minden utana valtozik valami.. Majd tiszta álatnak erzem magam ha ugy erzem.. Siman nyakon szurnék valakit aki rosszat szol.. Vagy ez más?

2018. jún. 24. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Nincs több személyiséged, mert akinek van azoknál nem tud az egyik személyiség a másikról. A kedves személyiség nem emlékszik az állatra. Csak időnként ideges vagy, és/vagy hangulatingadozásod van.
2018. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És a hangulatingadozás ellen mit lehet tenni?
2018. jún. 24. 20:15
 3/14 anonim ***** válasza:
Mikor állatnak érzed magad, hogyan viselkedsz?
2018. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hat ugyan ugy mint máskor, csak ha beszol valaki simán letépném a felyét, csak ugye nem lehet.. Idegesebb vagyok beleszarok mindenbe ilyesmi hangulatok..
2018. jún. 24. 20:20
 5/14 anonim ***** válasza:

Na ja, ilyenkor kéne megállnod egy percre, fújni egyet kettőt és elgondolkozni azon, hogy megéri ? a pillanat heve, pár perc, másodperc gyönyör élvezet miatt amivel más, mások kárára vagy elkottázni az életed és bevonulni a sittre évekre.


Menj el kondizni, bokszolni, karate, vezesd le valahol valamivel a feszültséget.

2018. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, valhol levezetem a feszkót... Majd kitalalok valamit.. Köszi
2018. jún. 24. 20:31
 7/14 anonim ***** válasza:
*vannak sportok amik nevelnek, tanítanak is, a tisztességre, a becsületre, a nem visszaélek vele dologra.
2018. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sport ra nincs időm 300 oratvmelozok szoval majd elvalik mi lessz..
2018. jún. 24. 20:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sokat dolgozol akkor az sincs kizárva hogy kimerült vagy, többet kellene pihenned, több szabadidőre lenne szükséged. Mindenesetre csigavér.
2018. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hat az is lehet.. Multkor mar ugy jöttem a pályán hogy remegett mindenem, meg arra keltem multkor is hogy remegek..
2018. jún. 24. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!