Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depressziós voltam. Hogyan...

Depressziós voltam. Hogyan lehetnék boldog?

Figyelt kérdés
A szüleim csesztetnek, piszkálnak, mindenben engem hibáztatnak. A legjobb barátomat elvesztettem a hülye nemi identitásom miatt, amit legszívesebben az isten háta mögé kívánok. Sosem voltam egy hű de vidám lány, régebben depressziós voltam és vagdostam magam de sikerült azt a hátam mögött hagynom. Aranyos arcom van. És ha nem is tudok belül teljesen boldog lenni, de legalább kérlek abban segítsetek, hogy hogyan játszatnám el azt a lányt, aki mindog ugrál, pörög, nevet, be nem áll a szája. (Mielőtt bárki írná a pszichológust, a szüleim nem engednek el...) Hogyan érhetném el ezt a boldogságot? Vagy legalább hogyan kellene úgy tettetnem, hogy ne fáradjak bele?
2018. júl. 26. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Építsd fel a karriered.
2018. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha megjátszod hogy boldog vagy, miközben szendvedsz, attól nem leszel boldog.

Hány éves vagy amúgy?

2018. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Sokáig én is depressziós voltam. Majd elhatároztam, hogy elég volt ebből, én nem élhetek így. Elkezdtem intenzíven sportolni, ez már önmagában, olyan dopamin szintet dob, hogy már önmagában ír a búra. Tűzz ki célokat, és kezdd elérni őket. Mondd magadnak, hogy szép vagy, még ha nem is értesz ezzel egyet. Keresd meg magadban azokat a dolgokat, amiket érdemes szeretni, és a hibáidat is leld meg, de azokat ne fogadd el, tegyél ellenük ha lehet. Olvass sokat, mindenről is. Keresd a szépet az egyszerű dolgokban. Hallgass zenét.
2018. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi az hogy elvesztetted a nemi identitásod miatt? Erről mesélj már mert nehéz megértenem, hogy emiatt hogy veszíted el a legjobb barátodat.

Minek akarod eljátszani? Én gyerekkorom óta körülbelül 2x éreztem magam boldognak (Megjegyeztem, mert annyira ritka)

Az ég világon senki nem mondaná meg rólam, hogy hogyan érzem magam, még a legjobb barátaim sem. De mi jó abban, ha boldognak hisznek? Attól még szarul vagy.

Az egyetlen amit tehetsz az az, hogy elkezdesz sportolni, kimész sétálni, veszel egy háziállatot, hogy ne legyél magányos. Járj el valami kurzusra.


Amúgy meg mi az hogy nem engednek el? Nem tudsz heti 1órát ellógni anélkül, hogy a szüleid rájönnének? És nem is a szuperdrágák a sima pszichológusok. Én anno a legdrágábbnál voltam, és az is "megfizethető" volt egy átlagos családnak. Párezret meg csak össze tudsz kaparni valami online melóból és suli után elmenni pszichológushoz.


De ha gondolod privátban mesélj arról amit kérdeztem. Komolyan érdekel mi volt ez az egész, mert ha tényleg a barátod volt nem veszítheted el egy ilyen egyszerű dolog miatt. :D

2018. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi köze a szüleidnek ahhoz, hogy pszichológushoz jársz? 😃


Középsulis vagy? Akkor irány a sulipszichológus! Már most elkezdhetsz érdeklődni a sulidnál. Telefon, felhívod, rákérdezel. Ennyi.


Amúgy érdemes elmenekülni az ilyen emberek elől. Kollégiumot tudom ajánlani, mellette diákmunka.

2018. júl. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!