Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lelki terror utani depressziot...

Lelki terror utani depressziot hogyan szuntessem meg?

Figyelt kérdés

Volt egy parom olyan fel eve aki terrorban tartott eleg durvan:

-leepitette a barati kapcsolataim

-allandoan veszekedett velem es sarba tiporta minden onbecsulesem

-baratnoivel kozosen gunyolt

-tavoltartotta magat tolem erzelmileg

-szeretetevel zsarolt

-megcsalt 3x es ezt is az en hibamnak mondta


kb ilyesmik tortentek, a legtobbre mar egyebkent sem emlekszem. A lenyeg, hogy hiaba probalok tullepni a dolgon, csak maga az ido nem segit. Szuro fajdalom van a hasamban, depresszios vagyok es nyilvan merges is. Az engedd el nem mukodik, valami otlet? A kapcsolat kozepe fele ongyilkossagi gondolataim lettek ed azota sem multak el, hiaba szakadtam ki belole. Mit tehetnek?


2018. júl. 27. 10:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Eleg sokaig huzodott egyebkent ez a kapcsolat, mert akarhanyszor probaltam elhagyni konyorogni kezdett. Miutan visszafogadtam pedig jott a bantalmazas, h mennyire szar ember vagyok, amiert elhagyom ot, nem vagyok egeszseges lelkileg es menjek pszichologushoz. Igy kb a 2. elhagyas utan mar kezdtem elhinni, h velem van a baj es siman visszafogadtam.
2018. júl. 27. 10:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Éltem már át megcsalást. Lelki terrort nem ha csak nem veszem annak az érzelmi megnyilvánulásait az exemnek amiket néha mondott nekem ,az hatott a lelkemre.

Ezen nem segíthet más csak az idő.

Fordíts időt magadra, tereld el a gondolataid akár költözz új városba új munkahely, egy új hobbi, tereld el a gondolataid. Előbb vagy utóbb gyógyulni fognak a sebek, habár felejteni nem fogsz, az emlékek megmaradnak. De tőled függ mit kezdesz vele , talpra állsz tanulsz belőle és erősebb leszel vagy teljesen lepusztitod magad egy pszichopata zsarolásai miatt..ha az utóbbit választod jobb ha tudod ,hogy akkor az exed nyert.

Melyiket választod, tanulsz belőle tovább lépsz és a jövőben még boldog ember is lehet belőled Vagy az exed emlékeiben élsz és hagyod hogy tönkretegyen?...

Igazából minden választás kérdése. Neked kell eldöntened erős leszel e és talpra állsz vagy depresszióba esel.

2018. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Probalom, csak mar lassan 4-5 honap telt el es megsem valtozik semmilyen iranyba a dolog. nem akarnak gyogyulni a sebek, meg mindig gorcsbe randul a gyomrom, ha hasonlo szitu van, mint amiben zsarolni tudott. :D koszi:)
2018. júl. 28. 00:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én exemet több, mint fél év volt kihevernem :) Adj időt magadnak, a lelki sebek mindenkinél másképp gyógyulnak . Addig foglalkozz magaddal. Gondolj arra ,hogy most új életet kaptál, már önmagad lehetsz és senki nem fog elnyomni. Magadra összpontosíts és a jelenre ezért is találj valami hobbit,sportolj amivel lefoglalod magad. Én munkában találtam annó gondolat elterelést az exemről. Sok sikert. Fel fogsz Te állni.:)és minden a helyére kerül. Menni fog az;)!
2018. júl. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi a biztatast!:D remenykedem benne. :D
2018. júl. 28. 00:35
 6/6 anonim ***** válasza:
huu öreg belefutottál egy nárcisztikus nőbe, ezt nem lesz könnyű kiheverni, mert szétszedte az önbizalmad. tudod ezek a nők attól érzik magukat többnek, ha a párjukat érzelmileg lenullázzák. nem tudsz megfelelni neki sosem, és a te hibád lesz minden, még az is, ha kék az ég vagy ha épp felhős. keress 1 női pszichológust, beszélgess vele, de nőit, s kb korod közelit, s látni fogod h nem vagy te annyira rossz ember, mint amilyennek leírt az a necropata.
2018. okt. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!