Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeljem a folyamatos...

Hogyan kezeljem a folyamatos szorongásom?

Figyelt kérdés

Mindennap, mindig, főleg reggel az ébredésnél és a lefekvésnél olyan szinten szorongok, hogy azt hiszem sokszor hogy szívinfarktusom van (a szívemnél érzem a legjobban).


Szedek antidepresszánst (parnassan-t) de semmit nem ér.



2018. júl. 27. 15:36
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én is egy szorongó típus vagyok, csak annyit tudok tanácsolni, hogy szokj le a tablettákról és próbálj meg egy bizonyos ritmust kialakítani. Ez alatt azt értem, hogy mondjuk minden lefekvés előtt megnézel valamilyen sorozatbol 1-2 reszt vagy ilyesmi. Reggel pedig munka vagy iskolába menetel előtt amikor felkelsz mondjuk minden reggel kinyitod a szemed és nézel magad elé, utánna pl bekapcsolod a tvt és nézed indulás előtt, esetleg kávézol és kiülsz valahova. Tapasztalataim szerint akkor rosszabb a helyzet ha nem tud magával mit kezdeni egy ember. Ha mindig van mit csinálni, és azt megszokásból, rítusként az jó hatással van. Arra ügyelj, hogy mindig csinálj valamit, és ne figyelj oda a hátsó "hangokra". Legyen szép napod. :)
2018. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!