Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet velem a baj hogy nem...

Mi lehet velem a baj hogy nem kellek egy lánynak se?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem akarok minden áron becsajozni. Csak kicsit furcsa hogy valamiért én nem kellek, mikor kevésbé előnyös külsejű ismerőseim akiknek kevésbé is rendezett az élete simán becsajoznak.

Magabiztosság nem lehet gond, kicsit egoista is vagyok.

Külsőre se vagyok szerintem a gyengébb kategória. Kondizok, megvan a kockás has, normális izomzat. Nem felfújt, inkább szálkás, így szeretem, így tetszik. Csajok kedvéért se változtatnák ezen.

180 centi vagyok. Mondjuk ez elég alacsony, de nálam alacsonyabbak is simán szednek fel teljesen szép lányokat.

Arcra nem vagyok ronda. Semmi hiba nincs az arcomon, fogaim rendezettek, nem érzem hogy ott baj lenne. Persze megvannak a határaim, de odafigyelek magamra és úgy érzem nem rossz az egész.

Anyagiakkal sincs gondom. 250-300 között keresek egy hónapban. Szerintem ez nem egy kiemelkedő, de egy alapot ad. Mellé autóm is van, nem a legújabb, de nem is egy lelakott. Szerintem elég normális. Német márkás.

Ingeket hordok általában, próbálom megtalálni a hétköznapi és az elegáns stílus közötti arany középutat.

Sok hobbim van. Kreatív dolgoktól kezdve kalandokon keresztül kb mindenre nyitott vagyok. Ha meg nem ilyen a lány akkor el is tudok beszélgetni.


Igazából mindenen dolgozok. Egy dolgot nem vagyok hajlandó bármennyien mondják, az pedig felesleges kütyüket vásárolni csak hogy mutogathassam milyen jól megy.


Viszont valami sose megy. Jól kijövök az emberekkel, de valami nincs rendben velem mint férfival, mert egy nő se tekint rám potenciális partnerként.


Nem jövök rá egyszerűen mit kéne kezdenem magammal hogy ez változzon. Az elmúlt pár évben kb gondoltam mindenre. Tepertem hogy ilyen munkám legyen. Javítottam egy csomót a külsőmön, szereztem egy szép kocsit, rengeteget beszéltem emberekkel hogy megismerjem hogy működünk, kiépítettem egy határozott de nem bunkó stílust. Mindent ami eszembe jutott megpróbáltam. De valamit vagy elrontottam, vagy csak ezek ellenére elég szerencsétlen vagyok. Másokat látok hogy kövér, rendezetlen, minimálbéren él, BKV-val jár, de mégis nagyon szép barátnője van és szeretik egymást. Nem elvenni akarom tőle. Csak ő mindez ellenére tud valamit amit én nem. Mi lehet az?

25/F


2018. júl. 27. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek megérzik, ha valaki nem őszinte önmagával.

De az is lehet, hogy mindig rosszkor vagy rossz helyen. Ismerős érzés:')

Tudom nem segít, de szurkolok neked, hogy végre beteljesüljön, amire mindig is vágytál^^

Ha szeretnél beszélni róla, meghallgathatlak, ha az segít:)

2018. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

"Magabiztosság nem lehet gond, kicsit egoista is vagyok."


Talán ez. Kevesen szeretik a beképzelt alakokat.

2018. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%

Ne aggódj, mindössze 25 éves vagy! Ha Édesapa szeretnél lenni, akkor még van 20 éved! (Na jó, legyen csak 10...)


Szerintem Egyházi Körökben találod meg az Igazit - ha ennyire görcsösen ragaszkodsz a Szerelemhez. Ott már eskető pap/lelkész is lesz, meg jegyesoktatás, stb.


Ui: remélem tudtam megfelelő útbaigazítást adni számodra. (A könyvtárak nyáron csökkentett nyitva tartással fogadnak vagy zárva tartanak.)

2018. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. A rosszkor rossz helyemben lehet valami, mert elég sokat dolgozok vagy tanulok, és nem sok időm marad eljárni szórakozni. De ezzel hitegetni magamat a könnyű megoldás lenne. Meg látok elfoglaltabb embereket is sikert aratni.

Köszönöm a beszélgetés ajánlatot. De nem lelkizni akarok meg keseregni, hanem valami ötletet hogy mit kezdhetnék a helyzettel, amit még nem próbáltam. Azt meg itt is meg lehet tenni. Hátha valakinek aki olvassa van jó gondolata.

2018. júl. 27. 22:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Próbálkozz neten. Bővítsd az ismeretségi köröd. Legyél kevésbé egoista. A filmekkel ellentétben a való világban nem igazán díjazzák:D Légy önmagad. Hiszen a lényeg az, hogy valaki az igazi valódat szeresse meg. Abból már születhet egy gyönyörű szerelem:)
2018. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az egoistát lehet rosszúl fogalmaztam meg. Sose vágok fel semmimmel, pusztán kihúzott háttal járok és nem tűröm el hogy semmibe vegyenek. De nem nézek le senkit, akkor se ha kevésbé szerencsés helyzetben van vagy kevésbé eredményes. És nem vágok fel semmivel. Se a cuccaimmal sem eredményekkel. Csak ha rákérdeznek nem tagadom. Viszont ebből a magatartásomból nem akarok engedni. Ennyi büszkeség és egó kijár mindenkinek úgy érzem. Csak a kérdésben rosszul fogalmaztam meg. Elnézést még egyszer.


Viszont attól jöhetnek a válaszok. Minden stílusban. Az sem hat meg ha túl őszinte vagy nyers.

2018. júl. 27. 22:30
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az lesz a probléma, hogy túlságosan makulátlannak próbálsz tűnni. A felsoroltak fele is bőven elég lenne, csak veled az a baj, hogy egoista vagy. Engem sem vonzana egy olyan pasi, akit csak a külsőségek érdekelnek. Egy normális nő nem a kocsidba, izmaidba, vagy a lakásodba lesz szerelmes, hanem a személyiségedbe. A belső tulajdonságaidról szinte semmit nem is meséltél, a szöveg 98%-a felszínes dolgokról szól. Ezen gondolkozz el.
2018. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál, az a túl szép, hogy igaz legyen kategória. Egyetértek azzal, aki azt írta, hogy ennek a fele is elég lenne, plusz ezek csak a felszínes dolgok. Komoly nő nem kezdene veled, ha az izmaiddal meg a kocsiddal villogsz. Valószínű azt hiszik, hogy téged a felszínes nők érdekelnek.
2018. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálad lehet más áll a háttérben, szerintem lehet az a baj ,hogy nem tudod fenntartani az ismerkedést.. Te kezdeményezel?
2018. júl. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem villogott a kocsijával, csak leírta, hogy van neki ami akár még jól is jöhet egy kapcsolatban
2018. júl. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!