Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen rosszindulatúak a...

Miért ilyen rosszindulatúak a magyar emberek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valaki le tudná nekem részletesen írni, hogy milyennek látja a magyar embereket? Csak én látom őket rosszindulatúnak? Először is le szeretném szögezni, hogy mindig két oldalról szeretem megvizsgálni a dolgokat, mivel nem korrekt kijelenteni valamiről valamit , ami lehetséges hogy valójában nem teljesen helytálló, ezért is szeretném a ti véleményeiteket kikérni.

Azt tapasztalom,hogy ha van egy magyar ember, aki fiatal és "sikeres", akkor valamiért ahelyett hogy örülnének neki az emberek,egyből elkezdik támadni, arra hivatkozva,hogy az az illető primitív vagy szánalmas.Valóban ilyen a magyar mentalitás? Miért érzik jól magukat az emberek ha a másikat szidják? Érdekes módon a külföldieknél jóval támogatóbbak az emberek.Nyílván ott is vannak "utálkozók", de ahhoz képest, hogy milyen kevés magyar van, meglehetősen sok az ehhez hasonló ember.Mivan akkor, ha valaki valamilyen közösségi oldalra tölti fel a munkáit,(legyen az bármi) viszont angolul és sikeres lesz,(sok követőt szerez) viszont ha felvállalja hogy magyar, akkor másnapra jönnek a "halj meg" vagy "beképzelt paraszt" szintű kommentek,annak ellenére hogy minőségi munkát készít,és alázatos?

Sőt, itt most nem is csak erről van szó, ugyanis ha végig megyek Budapest utcáin, mindenki olyan mogorva,élettelen,lehajtott fejjel mászkál,és szinte érezni rajtuk a keserűséget.Lehet az is ám,hogy csak én vagyok ennyire pesszimista,ezért vagyok kíváncsi,hogy ti más szemszögből hogyan látjáok az embereket itthon?

Köszönöm a válaszokat!



2018. júl. 28. 03:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Pénz.
2018. júl. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Sőt, eszembe jutott még valami.Ilyet láttam,hogy valaki csak is kizarólag azért csinál egy külön felhasználót bizonyos közösségi oldalakon,hogy mindenhova ocsmány, undorító szöveget irkáljon.Ez még úgy nem is zavarna,ha csak nem lépne át egy bizonyos határt,mondjuk amikor valaki halálaval viccelődik.Illetve van egy másik akit láttam az azt csinálja,hogy nincs saját nézőpontja, nem állít semmit, hanem ha valaki egyetért valamivel akkor ő nem és elkezdi ócsárolni, viszont ha egy másik személy az ellenkezőjét állítja, akkor meg azt kezdi el támadni.Mi értelme van annak, hogy teljesen mindegy hogy az illetőnek pozitív vagy negatív véleménye van, ugyanúgy elkezdi a másikat becsmérelni? Ez valamilyen betegség? Vagy ennek van valamilyen tudományos magyarázta? Miért okoz neki örömöt az, hogy egyik nézőpont se érdekli csak az,hogy a másikat szapulja?
2018. júl. 28. 03:19
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

Egy kínai közmondás szerint: Aki az örvénybe néz, arra az örvény tekint vissza, aki a csillagokba néz, arra a csillagok.


Éltél már külföldön?

2018. júl. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

A vérükben van.


Egy példa: Évek óta munkanélküli vagyok/ voltam.

Fél évig, évekig lese..szarnak, hagyják hogy a kuka mellé kerülj, mezitláb járj, rongyosan. Amikor végre találsz valamit, munkát nagy nehezen akkor valami jó akarom oda piszkál egyből, uszít, feflbújt, befolyásol fűt fát és kirúgat.

2018. júl. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
Tudod, semmire nem vittem ebben az életben az ilyen szr mocsok embernek köszönhetően és már nem vagyok fiatal. Most egy gyárban dolgozok és megint felébredt, feléledt ez a szrházi aki megkeveri az ember körül a trágyát*
2018. júl. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
A háborúk alatt az erős valamire való emberek elhullottak, az ilyen patkányok meg elbújkáltak a lukakba, ezért van ez **
2018. júl. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Egész országot átszövő rossz életkörülmények, felnőtteknek iszonyat stresszes munka, gyerekeknek iszonyat stresszes iskola, szegénység, alacsony iskolázottság, stb. Az se segít, hogy a helyzet csak egyre romlik, minden szempontból.
2018. júl. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
40%
# 7: Ez butaság, pont hogy a szegény emberek között találni csupa szív jó indulatú embereket zömében és azok akik nagy lovon ülnek vannak tele rosszakarattal, rosszindulattal, megtehetik és meg is teszik, a pénznek, a poziciónak, a hatalomnak köszönhetően.
2018. júl. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
* a kapcsolatoknak
2018. júl. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
49%

Sosem értettem azokat, akik egy nyomor országban akarnak kérkedni a pénzükkel, miért csodálkoznak azon, ha nem félistenként tekintenek rájuk?

Utána meg lerosszindulatúzzák a becsületesen megélni próbáló, elkeseredett embereket.

Magyarországon aki jól él, jó eséllyel mások nyomorából gazdagszik meg. Akkor ki is a gonosz, meg a rosszindulatú?

2018. júl. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!