Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen rosszindulatúak a...

Miért ilyen rosszindulatúak a magyar emberek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valaki le tudná nekem részletesen írni, hogy milyennek látja a magyar embereket? Csak én látom őket rosszindulatúnak? Először is le szeretném szögezni, hogy mindig két oldalról szeretem megvizsgálni a dolgokat, mivel nem korrekt kijelenteni valamiről valamit , ami lehetséges hogy valójában nem teljesen helytálló, ezért is szeretném a ti véleményeiteket kikérni.

Azt tapasztalom,hogy ha van egy magyar ember, aki fiatal és "sikeres", akkor valamiért ahelyett hogy örülnének neki az emberek,egyből elkezdik támadni, arra hivatkozva,hogy az az illető primitív vagy szánalmas.Valóban ilyen a magyar mentalitás? Miért érzik jól magukat az emberek ha a másikat szidják? Érdekes módon a külföldieknél jóval támogatóbbak az emberek.Nyílván ott is vannak "utálkozók", de ahhoz képest, hogy milyen kevés magyar van, meglehetősen sok az ehhez hasonló ember.Mivan akkor, ha valaki valamilyen közösségi oldalra tölti fel a munkáit,(legyen az bármi) viszont angolul és sikeres lesz,(sok követőt szerez) viszont ha felvállalja hogy magyar, akkor másnapra jönnek a "halj meg" vagy "beképzelt paraszt" szintű kommentek,annak ellenére hogy minőségi munkát készít,és alázatos?

Sőt, itt most nem is csak erről van szó, ugyanis ha végig megyek Budapest utcáin, mindenki olyan mogorva,élettelen,lehajtott fejjel mászkál,és szinte érezni rajtuk a keserűséget.Lehet az is ám,hogy csak én vagyok ennyire pesszimista,ezért vagyok kíváncsi,hogy ti más szemszögből hogyan látjáok az embereket itthon?

Köszönöm a válaszokat!



2018. júl. 28. 03:04
1 2 3
 21/25 he84 ***** válasza:
Azért a 19-es válaszolónak abban igaza van, hogy sajnos néhány ember minden ok nélkül, főleg komoly ok nélkül beleköt a másikba leszólja és bántja. Például oviben, suliban, egyetemen is van olyan, de még akár kollégiumban, munkahelyen is, hogy minden komoly ok nélkül másokat csúfolnak, bántanak egyesek, pedig ők nem ártottak nekik semmit. Részben saját tapasztalat, anno engem is bántottak, pedig nem ártottam nekik és másoknak se sose.
2018. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

én is örülök, hogy születnek iylen kérdések, mert ez az azt jelenti, hogy vannak olyanok is, akiket ez zavar, és észreveszik.


sztem több oka is lehet ennek: a történelmi okoktól kezdve a gyalázatos oktatási rendszerig, aztán ehhez jön még a nehéz megélhetés, bár ez sztem nem kifogás.


itt nem csak arról van szó, amit feszegetsz, hanem a magyarok nagy része egyszerűen egy nagyra nőtt durcás kisgyerek, akik képtelen kulturáltan viselkedni.


kezdve a pofákat vágó pénztárosoktól a munkahelyekig, ahol képtelen kötekedés nélkül normális végezni a munkájukat.

2018. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
A magyarok igen nagy részét egész életében baxogatják,és az a baj ,hogy ok nélkül,legyen az iskola ,munkahely,hivatalok,törvények, vagy család.Erre rátesz egy lapáttal a baromi nehéz megélhetés is. Ez növeli a feszültséget és sokakban úgy vezetődik ez le, hogy másokon kiéli a haragját,amit közvetlenül azzal nem mer kiélni aki baxogatja ,mert azzal függőségi viszonyban van és csak megütné a bokáját .Ismerjük a szitut, fatert leszidja igazságtalanul a főnök-hazamegy ordít a feleséggel -az leordítja a gyereket, a gyerek meg belerúg a kutyába,vagy az iskolában a pistikébe..
2018. júl. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

12.

Hajnali 3, Mo-on.

Vagy valahol éjszakai ügyeletes, ki tudja.


Én nem tudom, de azért nem olyan vészes a helyzet. Pesten a tömeg meg a rengeteg ismeretlen ember miatt rosszabb. De minél kisebb helyre megy az ember, az annál jobb lesz. Lelassul az élet, nyugodtabbak az emberek.

2018. aug. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen igaz! A magyar átlag ember olyan, hogy akármilyen szép és jó dolgot tálalsz elé, mindig a hibát látja benne, és azt emeli ki! És hát ebbe nagyon is jó, szó szerint ha akar, még a nagymamája pin@ szőrszálába is bele tud kötni! Szerintem az ok leginkább a múltba keresendő! Folyamatos elnyomások nagyobb hatalmak által! De erre rálapátol a magyar politika, és a média, ami hazugságaival úgy irányítja a köztudatot ahogy akarja. Szerintem ezért ilyen elkeseredetten rossz indulatú a magyar nép, és ezért szeret a saját kudarcaiért másra mutogatni!
2019. dec. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!