Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Adnátok rólam személyleírást?

Adnátok rólam személyleírást?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik tegnap este elvesztettem önmagam (végre) és most szeretném tudni ki vagyok.


Kérlek benneteket írjátok le rólam amit néhány információ alapján gondoltokp, előre is köszönöm a helyes és komoly válaszokat.


Tehát csak ennyi: 36 éves vagyok és informatikus, nem szeretem a diszkózenét, de szeretek a naplementében üldögélni a tóparton.


Most pedig Ti jöttök.


Hogy nézek ki, milyen ruhákat hordok? Mi a hobbim és hová járok szórakozni ha járok egyáltalán? Van már feleségem és gyerekem? Ha nincs akkor milyen lányok/nők tetszenek nekem?


És bármi ami még magatoktól eszetekbe jut, jöhet bármi, eresszétek bő lére...


Kössssszííí...


2018. júl. 28. 13:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia te tàn feladták az életet mert csak te tudsz magad ön és segíteni és a barátaid nem vadidegenek
2018. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Az első válaszoló roppant értelmes, akárcsak te kedves kérdező :)
2018. júl. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Magas vagy és barna hajú. Kicsit borostás. Rövid ujjú inget hordasz és farmert. Egyedülálló vagy. Szeretsz egyedül főzni és regényeket olvasni. A lakásod káoszos. Szereted a régebbi filmeket és zenéket. Tejeskávét iszol. Ha lenne állatod, kistermetű kutya lenne.
2018. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Úgy nézel ki, mint aki benéz.

36 évesen, hogy lehet ennyi gógyid?

2018. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jaj, miért ne lehetne már kicsit hülyülni? Ti talán csak kutatás-fejlesztés meg medicina témákban kérdeztek???
2018. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
53%
#4 csak ki ne esen csoro xd
2018. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hehe... :-D De azért köszönöm a normális válaszokat... :-) Pacsi!
2018. júl. 28. 13:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Na de mostmár mondjál valamit magadról.
2018. júl. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy kocka vagy.Van humorérzéked,laza vagy,nincs kapcsolatod.A plázacicák nem az eseteid,a természetes szépséget szereted.Elegánsabb-sportosabb ruhákat hordasz.Van egy kis romantikus beütésed,de nem vagy nyálas.Szeretsz utazni,van egy baráti társaságod.Szemüveges vagy,kicsit borostás,177cm kb.,barna haj és szem.átlagos testalkat ... Tudsz főzni,és van egy kutyád,egyedül élsz :)
2018. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Vékony testalkatod van szakáll szerűséggel. Farmert vagy egyéb bézs színű nadrágot hordasz, rövid ujjú ingekkel, időnként pólóval. Nincs túl sok barátod és nem igazán jársz el sehová. Otthon netezel, chatelsz, filmet, sorozatot nézel. Nincs családod, de erősen gondolkodsz rajta, hogy veszel egy kutyát vagy egy macskát magadnak, azért nem tetted még mert kutyát sétáltatni lusta lennél, a macskát meg cikinek éreznéd. A vékony, csinos, népszerű elegáns nők tetszenek neked, akiket magadban csak "hozzám túl jó nő"-ként könyvelsz el. Igyekszel általad csúnyácskábbnak vélt lányokhoz is közeledni,akik persze megérzik ezt a hozzáállást és elhajtanak. Ettől mindig picit tovább mélyedsz a kialakuló szociális fóbiádban és egyre inkább bezárkózol. Elmész horgászni, hogy kiengedd a gőzt, de semmit se fogsz, mert sajnálod a pénzt rendes botra és etetőanyagra így szomorúan mélázol egyedül a tóparton egész nap 2 meleg dobozos sörrel, de persze a kollégáknak ha véletlenül megkérdezik tőled is milyen hétvégéd volt azt mondod: Egész hétvégén pecáztam pár haverommal". Végül a gyakorikérdések oldalon találod magad, ahol idegeneknek próbálod bizonyítani különböző általad viccesnek vélt kérdések kiírásával, hogy igenis vicces vagy.
2018. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!